هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 20 بهمن 1401
ساعت 05:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 5 مهر 1401 ساعت 22:06
سه شنبه 5 مهر 1401 21:54 ساعت
2022-9-27 22:06:37
شناسه خبر : 360995
هفته‌نامه فرانسوی شارلی ابدو که به انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی و توهین آمیز به ادیان الهی شهره است، در اقدام موهن جدیدی کاریکاتوری را علیه آیت‌الله رییسی منتشر کرده است.
واکنش رسانه‌های غربی به تصویر سردار سلیمانی در سازمان ملل؛

عصبانیت شارلی ابدو از دستی که تصویر حاج قاسم را در سازمان ملل بالا برد

هفته‌نامه فرانسوی شارلی ابدو که به انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی و توهین آمیز به ادیان الهی شهره است، در اقدام موهن جدیدی کاریکاتوری را علیه آیت‌الله رییسی منتشر کرده است.
گروه سیاسی-رجانیوز: هفته‌نامه فرانسوی شارلی ابدو که به انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی و توهین آمیز به ادیان الهی شهره است، در اقدام موهن جدیدی کاریکاتوری را علیه آیت‌الله رییسی منتشر کرده است.
 
این کاریکاتور تصویری از آیت‌الله رییسی مشابه صحنه‌ای که عکس سردار سلیمانی را در صحن مجمع عمومی سازمان ملل بالا برد نشان می‌دهد و این دست را به خون آغشته کرده است. 
 
کاریکاتور مورد اشاره در برخی رسانه‌های غربی ضدایرانی بازتاب داشته و نشان می‌دهد دشمنان ایران از اقدام شجاعانه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران در هفتاد و هفتمین اجلاس سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به شدت عصبانی هستند و نمی‌خواهند آن صحنه به عنوان یک نماد ماندگار شود. 
 
کشورهای غربی طی سال‌های گذشته به ویژه پس از شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی تلاش کردند تصویر این سردار جهان اسلام را به ویژه در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام سانسور کنند که این بار با توجه به پخش زنده تصاویر سخنرانی رئیس‌جمهور ایران از رسانه‌های دنیا ناکام ماندند.
 


دیدگاه کاربران

عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید با قاتلین مردم بی دفاع تا ابد هیمن است صندلی را از زیر پایشان به هنگامی که طناب دار مجازات و قصاص دور گردنشان باشد خواهیم کشید ، لعنت بر منافقین