هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 مهر 1401
ساعت 01:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 30 شهريور 1401 ساعت 13:03
چهارشنبه 30 شهريور 1401 12:26 ساعت
2022-9-21 13:03:44
شناسه خبر : 360877
مهسا امینی در سن ۸ سالگی به علت وجود تومور مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفته که عمل وی موفقیت‌آمیز بوده است.
مهسا امینی در سن ۸ سالگی به علت وجود تومور مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفته که عمل وی موفقیت‌آمیز بوده است.
گروه سیاسی-رجانیوز: دکتر مسعود شیروانی، پزشک معالج مهسا امینی در خصوص وجود مدارکی که در بیمارستان ارائه شده، مشخص می‌کند که مهسا امینی در سن ۸ سالگی به علت وجود تومور مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفته که عمل وی موفقیت‌آمیز بوده است.
 
به گزارش رجانیوز، مهسا امینی بعد از عمل جراحی، مشکل مغزی نداشته و تحت درمان دارویی بوده است. این قبیل بیماران به دلیل اینکه دچار مشکل هورمونی می‌شوند باید تحت درمان دارویی زیر نظر متخصص غدد قرار بگیرند و مرحوم مهسا امینی تحت درمان زیر نظر متخصص غدد بوده است.
 
پزشک معالج مهسا امینی در خصوص وجود بیماری زمینه‌ای بیان کرد: همانطور که گفته شد، مهسا امینی تومور مغزی داشته که در سن ۸ سالگی با عمل جراحی درمان شده و بعد از آن‌هم تحت درمان دارویی قرار گرفته‌ است.
 
این جراح مغز و اعصاب با اشاره به عوارض این بیماری، به مصرف به موقع دارو تاکید کرد و افزود: اگر این بیماران داروهای خود را به موقع مصرف کنند، معمولا عوارض زیادی ندارند. این بیماران باید به طور مرتب از لحاظ هورمونی معاینه شوند و داروهایشان را به موقع مصرف کنند.
 
جراح محروم مهسا امینی در پاسخ به این سوال که بیماری زمینه‌ای فرد آیا می‌توانسته در وضعیت اخیر این مرحوم تاثیر گذار باشد؟ گفت: خود این بیماری مستقیما اثری ندارد اما مسائل هورمونی که برای بیمار ایجاد می‌شود و تغییرات هورمونی که در پی مصرف داروها رخ می‌دهد، وقتی استرس هم به آن‌ها اضافه شود می‌تواند مشکلاتی را برای بیمار ایجاد کند.