هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 مهر 1401
ساعت 01:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 29 شهريور 1401 ساعت 01:42
سه شنبه 29 شهريور 1401 01:32 ساعت
2022-9-20 01:42:09
شناسه خبر : 360801
رسانه‌های معاند و ضدانقلاب از این تجمع محدود به شدت استقبال کرده و با انتشار ویدئوهای متعدد و دعوت دیگران به حضور در آن سعی در دمیدن در آتش داشتند.
رسانه‌های معاند و ضدانقلاب از این تجمع محدود به شدت استقبال کرده و با انتشار ویدئوهای متعدد و دعوت دیگران به حضور در آن سعی در دمیدن در آتش داشتند.

گروه سیاسی-رجانیوز: همزمان با فراخوان گسترده رسانه‌های معاند خارجی برای سوءاستفاده از موضوع درگذشت مرحومه مهسا امینی به جهت ایجاد آشوب، از عصر دیروز (دوشنبه) تجمعات محدودی در سطح تهران و چند شهر کردستان شکل گرفت.

 

به گزارش رجانیوز؛ ماجرای مهسا امینی مؤلفه‌هایی داشت که ضدانقلاب و جریان‌های تجزیه‌طلب را برای طراحی و پیاده کردن سناریوهای شوم خود وسوسه می‌کرد. نگاهی به شبکه‌های فارسی زبان بیگانه، جریان‌های ضدایرانی و افرادی که در فتنه‌های گوناگون از مردم ایران شکست خورده‌اند نشان از همین مسأله داشت.
 
 
شبکه قاتلان خاشقچی نگران جان مردم ایران!
شبکه سعودی ایران اینترنشنال تمام برنامه‌های عادی خود را لغو کرد و همچنان تلاش دارد با انتشار اخباری جعلی و خلاف واقع فوت مهسا امینی را بر اثر ضرب و شتم معرفی نماید. به عنوان نمونه این شبکه تلویزیونی با انتشار تصاویری از سی تی اسکن مهسا امینی مدعی شد در تصاویر شکستگی جمجمه و خونریزی مغزی دیده می‌شود که نشانگر ضربه مستقیم به سر وی بوده است. جالب آنکه بررسی همان سی تی اسکن‌ها توسط پزشکان و متخصصان نشان می‌دهد که این شبکه ضدانقلاب به مخاطبان خود دروغ می‌گوید و تصاویر منتشر شده را تفسیر اشتباه و دروغ می‌کند.
 
تروریست‌ها میدان‌دار شدند
از همین دست فضاسازی‌های رسانه‌ای در سایر رسانه‌های بیگانه نیز به چشم می‌خورد. آنها درصدد برآمدند تا با انتشار اخبار غیرواقعی احساسات جریحه‌دار شده مردم را هدایت کرده و به رادیکال کردن فضای داخلی و ایجاد ناآرامی دست یابند.