هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 مهر 1401
ساعت 01:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 28 شهريور 1401 ساعت 15:48
دوشنبه 28 شهريور 1401 15:40 ساعت
2022-9-19 15:48:51
شناسه خبر : 360768
مقامات کاخ سفید اظهارات اخیر رئیس‌جمهور این کشور درباره پایان کرونا در آمریکا را رد کردند و آن را مایه شگفتی و تعجب دانستند.
مقامات کاخ سفید اظهارات اخیر رئیس‌جمهور این کشور درباره پایان کرونا در آمریکا را رد کردند و آن را مایه شگفتی و تعجب دانستند.
گروه بین الملل _ رجانیوز: مقامات کاخ سفید اظهارات اخیر رئیس‌جمهور این کشور درباره پایان کرونا در آمریکا را رد کردند و آن را مایه شگفتی و تعجب دانستند.
 
به گزارش رجانیوز، نشریه «پولیتیکو» به نقل از منابع آگاه اعلام کرد اظهارات اخیر جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا درباره وضعیت همه‌گیری کرونا در این کشور، باعث تعجب و حیرت مقامات کاخ سفید شده است.
 
جو بایدن، دیشب در گفت‌وگو با برنامه «۶۰ دقیقه» شبکه «سی‌بی‌اس» اعلام کرد که «کرونا در آمریکا به پایان رسیده است.»
 
پولیتیکو به نقل از چند مقام دولتی اعلام کرد: تأکید بایدن بر اینکه همه‌گیری کرونا در آمریکا تمام شده، موجب تعجب مقامات حوزه سلامت کاخ سفید شده است.
 
به گفته این مقامات، این بخش از اظهارات بایدن درباره کرونا برنامه‌ریزی‌شده نبوده و قرار نبود بخشی از گفت‌وگوی او با سی‌بی‌اس باشد.
 
به نوشته پولیتیکو، علی‌رغم ادعای بایدن، کرونا همچنان در آمریکا و سایر نقاط جهان وجود دارد. گزارش مراکز درمانی نشان می‌دهد دست کم در ۲۸ روز اخیر بیش از ۲ میلیون نفر در آمریکا به کرونا مبتلا شده‌اند و روزانه صدها نفر به علت ابتلاء به کرونا جان خود را از دست می‌دهند.