هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 مهر 1401
ساعت 01:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 27 شهريور 1401 ساعت 12:37
يكشنبه 27 شهريور 1401 12:31 ساعت
2022-9-18 12:37:31
شناسه خبر : 360721
آخرین تحقیقات انجام شده نشان میدهد که کهنه سربازان آمریکایی بیش از گذشته دست به خودکشی می زنند.
آخرین تحقیقات انجام شده نشان میدهد که کهنه سربازان آمریکایی بیش از گذشته دست به خودکشی می زنند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فاکس نیوز،  اطلاعات جمع آوری شده از ۸ ایالت مختلف آمریکا نشان میدهد که کهنه سربازان آمریکایی با اختلاف دو برابری دست به خودکشی زده و به زندگی خود پایان میدهند.
 
مجموعه داده ها از ایالت های مختلف آلاباما، فلوریدا، مین، ماساچوست، میشیگان، مینه سوتا، مونتانا و اورگان بین سالهای ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ این موضوع را تائید می کند. اطلاعات مورد استفاده شامل دموگرافیک مانند شماره تامین اجتماعی، جنسیت، سن، وضعیت تأهل، نژاد، وضعیت جانبازی گزارش شده که زمان فوت، نحوه مرگ و سایر عوامل در این داده ها ذکر شده است.
 
با توجه به آمار و داده های منتشر شده کاخ سفید راهبردی را برای کاهش خودکشی نظامیان و کهنه سربازان ارائه می دهد و آن را «بحران امنیت ملی» نامیده است.
 
در این گزارش آمده است احتمال خودکشی یک کهنه سرباز به ازای هر سالی که خدمت کرده،نوسان دارد و کسانی که کمتر از سه سال در ارتش خدمت کرده‌اند، در معرض بیشترین خطر خودکشی هستند.
 
علاوه بر این، کهنه سربازانی که در طول خدمت خود تنزل رتبه دریافت کردند، ۵۶ درصد افزایش احتمال مرگ بر اثر خودکشی داشته اند.
 
"لورین" سرهنگ بازنشسته ارتش  از تیم تحقیقاتی دولتی در این ارتباط گفت: « میزان خودکشی در میان افرادی که در ارتش خدمت می‌کنند از ۲ تا ۳ برابر بیشتر از جمعیت غیرنظامی است. ما نمی دانیم چرا و باید بفهمیم که چرا جانبازان اینگونه جان خود را می گیرند.»
 
یک مقاله تحقیقاتی منتشر شده تخمین زده می شود که ۳۰۱۷۷ پرسنل نظامی فعال آمریکایی و کهنه سرباز درگیر در جنگ ها پس از ۱۱ سپتامبر بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده اند - رقمی حداقل چهار برابر بیشتر از ۷۰۵۷ سربازی که در آن زمان در جنگ کشته شده اند.
 
سازمان حمایت از کهنه سربازان آمریکایی در بیانیه ای به فاکس نیوز  اعلام کرد: "هدف گزارش ملی پیشگیری از خودکشی بیشتر سربازان است پایان دادن به خودکشی کهنه سربازان و نجات جان آنها اولویت ماست و ما هر گام ممکن را برمی داریم تا اطمینان حاصل کنیم که داده های خودکشی کهنه سربازان ما دقیق هستند - زیرا اولین قدم برای حل این مشکل درک آن است."
 
این سازمان افزود: "روش ما برای ایجاد این گزارش کاملا تثبیت شده و سازگار است، بر اساس داده های تایید شده از CDC و وزارت دفاع، گزارش  با کیفیت و استانداردهای یک نشریه بررسی شده مطابقت دارد.  نتیجه نهایی این است که خودکشی کهنه سربازان  بسیار افزایش یافته است و تبدیل به موضوعی نگران کننده شده است .
 
منبع: ایران آنلاین