هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 27 شهريور 1401 ساعت 12:08
يكشنبه 27 شهريور 1401 11:58 ساعت
2022-9-18 12:08:36
شناسه خبر : 360714
معاون مرکز آشتی روسیه در سوریه گفت گروه تروریستی «مغاویر الثوره» با نظارت آمریکایی‌ها در حال تدارک اقدام تحریک‌آمیز علیه ارتش سوریه است.
معاون مرکز آشتی روسیه در سوریه گفت گروه تروریستی «مغاویر الثوره» با نظارت آمریکایی‌ها در حال تدارک اقدام تحریک‌آمیز علیه ارتش سوریه است.
 
به گزارش  رجانیوز، بعد از انتشار اخباری مبنی بر ارسال تسلیحات نظامی گسترده توسط آمریکا به داخل خاک سوریه، اکنون از احتمال اقدام تحریک‌آمیز تروریست‌ها در این کشور خبر می‌رسد.
 
سرلشکر «اولگ یگوروف» معاون مرکز آشتی روسیه در سوریه روز شنبه اعلام کرد گروه‌های تروریستی حاضر در منطقه «التنف» که تحت اشغال نظامیان آمریکایی است، برای صحنه‌سازی اقدامات تحریک‌آمیز علیه دولت سوریه آماده می‌شوند.
 
به نوشته وبگاه «ریانووستی»، یگوروف با بیان اینکه گزارش‌هایی از آموزش خرابکاران توسط نظامیان آمریکایی در منطقه تحت اشغال آنها به دست روسیه رسیده، توضیح داد: «شبه‌نظامیان گروه مسلح غیرقانونی مغاویر الثوره که در منطقه التنف زیر نظر آمریکا فعالیت می‌کنند، در حال تدارک اقدام تحریک‌آمیز علیه ارتش سوریه هستند».
 
رسانه‌های سوری چهارشنبه قبل گزارش دادند پهپادهای ناشناس، مقر عناصر تروریستی «مغاویر الثوره» در داخل پایگاه آمریکایی «التنف» را که از مهم‌ترین مراکز حضور نظامیان اشغالگر آمریکایی در سوریه به شمار می‌رود، هدف قرار دادند.
پیش از این نیز معاون مرکز آشتی روسیه در سوریه خبر داده بود که تروریست‌های جبهه‌النصره برای انجام دادن اقدامی تحریک‌آمیز با استفاده از مواد شیمیایی در ادلب آماده می‌شوند.