هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 24 شهريور 1401 ساعت 12:02
پنجشنبه 24 شهريور 1401 11:42 ساعت
2022-9-15 12:02:50
شناسه خبر : 360682
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از اعلام اسامی اردوی اتریش تا فردا خبر داد.
به گزارش رجانیوز، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از اعلام اسامی اردوی اتریش تا فردا خبر داد.
 
کارلوس کی‌روش روز پنجشنبه در حاشیه دومین تمرین تیم ملی فوتبال، در جمع خبرنگاران گفت: می خواستم عذرخواهی کنم ابتدا برای اینکه زمان تمرین را تغییر دادیم و ممنون که تشریف آوردید تا پاسخگوی سوالات شما باشم
 
وی افزود: در روز دوم اردو هستیم و امیدوارم اسامی را بعد از تمرین امروز اعلام کنم عملکرد تمامی بازیکنان را چه لژیونرها و چه بازیکنان داخلی را رصد می کنیم و فردا لیست اردوی اتریش را اعلام می کنیم.
 
کی‌روش اظهار داشت: این قدم اول ما در را جام جهانی است، تمام تلاشمان را می کنیم چه داخل زمین و چه خارج از زمین،  مراتب شکر و تقدیر خودم و کادر را به دلیل فرصت مجددی که به ما دادند تشکر کنیم تا به رویای هواداران برسیم.
 
وی گفت: مسئولیت ما این است که بتوانیم شرایط را ارتقا بدهیم و پیشرفت کرده و همیشه رو به جلو حرکت کنیم. ما در حال تدوین یک برنامه کامل هستیم و وقتی این برنامه به تایید فدراسیون رسید آن را در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره شناختش از حریفان ایران در جام جهانی عنوان کرد: به عنوان یک مربی حرفه‌ای از پیشرفت همه تیم‌ها شناخت دارم و همه آنها در حال رشد هستند. ما همه تلاش‌مان را خواهیم کرد تا با آمادگی کامل مقابل حریفانمان قرار بگیریم.