هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 17 آذر 1401
ساعت 23:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 12:35
چهارشنبه 26 مرداد 1401 12:24 ساعت
2022-8-17 12:35:05
شناسه خبر : 359953
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران امروز چهارشنبه با اشاره به اینکه عملکرد مقاومت و ملت فلسطین پی درپی درحال توسعه و تحول است، تاکید کرد: مسیر نبرد و شهادت با اشغالگران ادامه دارد.
به گزارش رجانیوز، ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران امروز چهارشنبه با اشاره به اینکه عملکرد مقاومت و ملت فلسطین پی درپی درحال توسعه و تحول است، تاکید کرد: مسیر نبرد و شهادت با اشغالگران ادامه دارد.
 
 ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با خالد قدومی نماینده جنبش جنبش حماس در ایران که به میزبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا)  هم اکنون درحال برگزاری است، افزود: جنبش جهاد اسلامی فلسطین یک جنبش مقاومت است و برای این هدف و آزادسازی سرزمین فلسطین تاسیس شده است.
 
وی با اشاره به نبردهای بیشمار جنبش جهاد اسلامی فلسطین با رژیم صهیونیستی در طول سالیان گذشته گفت: تحولی در عملکرد مقاومت و ملت فلسطین ایجاد شده و این مسیر تحولی ادامه دارد.
 
ابوشریف تصریح کرد: مسیر مقاومت همچنان با قوت ادامه دارد و ما روزانه در این راه شهید می دهیم.
 
وی در پاسخ به سوالی درباره شهادت دو تن از فرماندهان ارشد جهاد اسلامی فلسطین گفت: ملت فلسطین یک ملت مقاومت است و توان جایگزین کردن فرماندهان شهید خود را دارد. ما شهید دادیم اما این عزم ما را نه تنها برای مبارزه کم نکرده بلکه بیشتر هم کرده است. الان شما در کرانه باختری رود اردن شاهد هستید که ما گردان های جنین ، نابلس و طوباس را داریم و این روند به سمت رام الله و طولکرم و.. در کرانه باختری در حال توسعه و گسترش یافتن است. شهادت در طرح بزرگ و غایی آزاد سازی سرزمین فلسطین مانعی نیست. درست است که ما دو تن از فرماندهان ارشد خود یعنی خالد المنصور و الجعبری را از دست دادیم و این خسارت بزرگی است اما جنبش جهاد اسلامی فلسطین یک جنبش منظم است که می تواند جایگزین این فرماندهان شهید را ایجاد کند.