هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 17 آذر 1401
ساعت 22:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 15:56
دوشنبه 24 مرداد 1401 15:31 ساعت
2022-8-15 15:56:56
شناسه خبر : 359879
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تسریع در ساخت و ساز نهضت ملی مسکن استان تهران و شروع واگذاری‌های جدید به کارگزاران خبر داد و گفت: ۱۴۵ هکتار زمین تحویلی دارای مجوزهای شروع عملیات اجرایی است.
به گزارش رجانیوز،  مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از تسریع در ساخت و ساز نهضت ملی مسکن استان تهران و شروع واگذاری‌های جدید به کارگزاران خبر داد و گفت: ۱۴۵ هکتار زمین تحویلی دارای مجوزهای شروع عملیات اجرایی است. 
 
به نقل از وزارت راه و شهر سازی، «خلیل محبت خواه» از تحویل زمین سه سایت در جنوب غرب استان و شروع دور جدید ساخت و سازها در نهضت ملی مسکن خبر داد.
 
وی گفت: سایت‌های عدل آباد اسلامشهر به میزان ۶۰ هکتار، رباط کریم به میزان ۸۲ هکتار و نسیم شهر نیز در جوار شهرستان رباط کریم به میزان ۳ هکتار طی روز گذشته تحویل قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) شد.
 
وی با دعوت از کارگزاران برای شروع و مذاکره با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، تصریح کرد: ۱۴۵ هکتار زمین تحویلی این اداره کل دارای مجوزهای شروع عملیات اجرایی بالاخص مجوز کمیسیون ماده ۵ است.
 
محبت خواه گفت: قبل از تحویل سایت‌های جدید طی یک سال گذشته در دولت سیزدهم تمام موارد مربوط به تامین زمین نهضت ملی مسکن در کمیته تخصیص زمین راه و شهرسازی استان تهران، دبیرخانه کمیسیون ماده ۵ و کمیسیون‌های مربوطه در محل استانداری تهران با برگزاری جلسات متعدد کارشناسی نهایی شده است.
 
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خواستار تسریع در عملیات اجرایی، تجهیز کارگاه و سایر موارد مرتبط توسط قرارگاه شد و از بازدید مقام عالی وزارت مهندس رستم قاسمی طی هفته‌های آتی از حوزه غرب و جنوب غرب استان تهران و آمادگی این اداره کل خبر داد.