هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 11 مهر 1401
ساعت 08:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 مرداد 1401 ساعت 14:05
دوشنبه 24 مرداد 1401 13:53 ساعت
2022-8-15 14:05:35
شناسه خبر : 359865
سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیرو هوافضای سپاه درباره بیانیه میرحسین موسوی بیان کرد: این فرد توهم پیدا کرده است؛  قطعا چهره نورانی شهید همدانی با صحبت‌های فردی ورشکسته سیاسی و عقیدتی خدشه‌دار نمی‌شود.
سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیرو هوافضای سپاه درباره بیانیه میرحسین موسوی بیان کرد: این فرد توهم پیدا کرده است؛ قطعا چهره نورانی شهید همدانی با صحبت‌های فردی ورشکسته سیاسی و عقیدتی خدشه‌دار نمی‌شود.
گروه سیاسی-رجانیوز: سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیرو هوافضای سپاه در حاشیه مراسم ترحیم پدر سردار سرتیپ پاسدار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این فرد توهم پیدا کرده است؛ قطعا چهره نورانی شهید همدانی با صحبت‌های فردی ورشکسته سیاسی و عقیدتی خدشه‌دار نمی‌شود.
 
وی همچنین در پاسخ به این سوال که مذاکرات برجامی در جریان است یک توافق خوب را چطور می بینید؟ گفت: این تیم، تیم معتقدی است و ما هم هیچ نظری نداریم، اجازه دهید کارشان را انجام دهند.
 
هفته قبل یادداشتی منتسب به میرحسین موسوی، یکی از سران فتنه سال ۸۸ در فضای مجازی منتشر و موجب اعتراضات گسترده شد.
 
این اعتراضات عمدتا نسبت به عباراتی از یادداشت مذکور بود که موسوی درباره برخی شهدای ایرانی مدافع حرم حضرت زینب (س) به کار برده بود.
 
نامزد ناکام انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ ایران در این یادداشت، سردار شهید حسین همدانی از فرماندهان سپاه را سردار بی افتخاری خوانده است که در عاشورای سال ۱۳۸۸ اوباش را برای سرکوب فتنه‌گران استخدام کرده است.
 
آخرین نخست وزیر ایران همچنین در یادداشت خود از شهادت سردار همدانی در نبرد مقابل داعش و گروهک‌های تکفیری در سوریه با عنوان تلف و قربانی یک مستبد [بشار اسد] شدن یاد کرده است.