هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 22 مرداد 1401 ساعت 03:23
شنبه 22 مرداد 1401 03:09 ساعت
2022-8-13 03:23:00
شناسه خبر : 359776
 موسوی روزها كه روزهای آخر عمر خود را می‌گذراند، مشغول جمع كردن هيزم برای زيست در جهنم توهمات خود در آخرت است. بيانيه بیستم وی، يک قلم هيزم درشت از دروغ، تهمت و افترا به نظام و مردم است. فقط خداست كه می‌تواند او را از اين جهنم برهاند.
محمد كاظم انبارلويی

هفت نكته در نقد بيانيه موسوی

موسوی روزها كه روزهای آخر عمر خود را می‌گذراند، مشغول جمع كردن هيزم برای زيست در جهنم توهمات خود در آخرت است. بيانيه بیستم وی، يک قلم هيزم درشت از دروغ، تهمت و افترا به نظام و مردم است. فقط خداست كه می‌تواند او را از اين جهنم برهاند.
محمدکاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، پیرامون بیانیه اخیر سردسته فتنه‌گران ۸۸ نوشت:
 
۱- نقد بيانيه بيستم موسوی نوعی لگد زدن به يک مرده سياسی است. اين بيانيه آخرين ميخ به تابوت اعتبار سياسی او بود. اين بيانيه، خوانشی‌ نو از ۱۹ بيانيه كهنه موسوی است.
 
۲- بيانيه موسوی يک رونمايی از كارنامه آخر عمر سياسی‌اش مبنی بر همگرايی با آمريكا و صهيونيسم بين‌المللی است. نقش او امتداد داعش در ايران و تخطئه بيداری اسلامی در جهان بود كه در بيانيه به وضوح ديده می‌شود. دليل حصر او همين بود كه او با این بيانيه، آن را مستند كرد.
 
۳- از كسی كه به اهانت‌ كنندگان به شعائر الهی عاشورا و حمله به مسجد و قرآن‌سوزی در عاشورای ۸۸ لقب «مردان خداجوی» داد و شرارت سياسی منافقان، سلطنت‌طلبان، بيگانگان و ضد انقلاب را در تأييد خود و تبليغ دروغ «تقلب»، در آخرين بيانيه خود مُهر تایيد زد، نبايد انتظار بازگشت داشت. او همچنان زير خيمه فتنه مشغول سرويس‌دهی به امپراتوری رسانه‌ای غرب است.
 
۴- بارها نوشته‌ام؛ تا از ارتباط تاجزاده با یحیی کیان تاج‌بخش عضو سيا و مشاور سوروس در ايران در فتنه ۸۸ پرده برداری نكنيم، نمی‌توانيم افعال و اقوال سياسی او را تحليل كنيم. در مورد موسوی هم تا از ارتباط او با اردشیر امير ارجمند، عضو سيا و عضو منافقين به عنوان مشاور حقوقی او در ستاد انتخابات وی رمزگشايی نكنيم، نمی‌توانيم تحليل كنيم موسوی تا كجا می‌خواهد با اين ننگ ابدی ايستادگی در برابر جمهوريت و اسلاميت نظام پيش برود؟ این عربده کشی‌های سیاسی برای پنهان کردن رابطه‌ای است که از آن بوی تعفن، خیانت و جنایت استشمام می‌شود.
 
۵- كسی كه در انتخابات ۸۸ قبل از پايان رأی‌گيری و قبل از شمارش حتی يک رأی از صندوق‌ها، خود را پيروز انتخابات اعلام كند، نشان می‌دهد كه با جمهوريت نظام مسئله دارد. كسی كه از داعش، بی‌پروا دفاع می‌كند و بر مدافعان حرم می‌تازد، از اسلام سعودی با بی‌حيايی دفاع می‌كند، با اسلاميت نظام مسئله دارد. تا اين دو مسئله را حل نكند اصلاح‌طلبان را در اردوگاه اسلام آمريكايی به گروگان گرفته است. علت سكوت خاتمی، كروبی و ايضاََ مجمع روحانيون مبارز و شركای سياسی او همين است! اگر از او تبرّی بجويند، يک مشكل دارند. اگر به او تولّی كنند، دو مشكل! هيچ راه حلی برای اين سه مشكل ندارند. يعنی درست همان چيزی كه عباس عبدی از آن به عنوان ورود اصلاح‌طلبان در سال ۸۸ به وادی «تناقضات» ياد می‌كند. این تناقضات، اصلاح‌طلبان را به ورشکستگی سیاسی کشانده است.
 
۶- موسوی در اين بيانيه به خوبی به تفسير دو شعار اهل فتنه در سال ۸۸ پرداخته است؛
الف- انتخابات، بهانه است، اصل نظام، نشانه است.
ب- مرگ بر اصل ولايت فقيه.
اين دو شعار از اتاق فكر پیروان سوروس در تهران و منافقين و ضد انقلاب بيرون آمد و موسوی ننگ حمايت از آن را با صدور بیست بيانيه پذيرفته است. موسوی اكنون جريانی را در كشور نمايندگی می‌كند كه مردم ايران در زيارت عاشورا همه روزه صدها بار بر آنان لعن و نفرين می‌كنند.
 
۷- موسوی به عنوان يكی از كسانی كه جام زهر را به امام(ره) نوشاند و با استعفای رازآلودش در زمان امام (ره) يک دوره سكوت کرد. پس از آن و بعد از كارنامه فتنه ۸۸ صفحات خیانت‌باری به آن افزود. او این روزها كه روزهای آخر عمر خود را می‌گذراند، مشغول جمع كردن هيزم برای زيست در جهنم توهمات خود در آخرت است. بيانيه بیستم وی، يک قلم هيزم درشت از دروغ، تهمت و افترا به نظام و مردم است. فقط خداست كه می‌تواند او را از اين جهنم برهاند.