هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 15 مرداد 1401 ساعت 13:38
شنبه 15 مرداد 1401 13:35 ساعت
2022-8-6 13:38:34
شناسه خبر : 359649
با ورود آب سد طالقان به مخزن آب شرب شهرستان آبیک، یکی از وعده‌های مهم آیت‌الله رئیسی در آستانه یک‌سالگی دولت سیزدهم تحقق یافت‌.
با ورود آب سد طالقان به مخزن آب شرب شهرستان آبیک، یکی از وعده‌های مهم آیت‌الله رئیسی در آستانه یک‌سالگی دولت سیزدهم تحقق یافت‌.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایرنا، "محمد مهدی اعلایی" استاندار قزوین در توئیتی از اقدام دولت سیزدهم برای رفع مشکل آب شرب شهرستان آبیک رونمایی و اعلام کرد: به‌زودی آب باکیفیت‌ و گوارا در دسترس شهروندان‌ صبور و عزیز آبیک‌ قرار خواهد گرفت.
 
وی در ادامه توئیتش نوشت: مدیونِ مردمیم‌ و ممنون همه کسانی که برای انجام‌ این خدمت نقش داشته‌اند.
 
ورود آب سد طالقان به مخزن آب شرب آبیک
 
اقدام دولت سیزدهم در اجرای پروژه‌ آب‌رسانی به آبیک به عنوان یکی از وعده‌های مهم آیت‌الله رئیسی را می‌توان خدمت بزرگ دولت مردمی برای حل مشکل چند ده ساله شهروندان‌ شریف، نجیب‌ و رنج‌کشیده آبیک دانست که رئیس دولت سابق به بهانه خالی بودن خزانه از اجرای آن شانه خالی کرده بود!

 
 
محمود واعظی رئیس دفتر حسن روحانی در تاریخ ۹ مرداد ۱۴۰۰ در پاسخ به نامه‌ محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس وقت سازمان برنامه و بودجه‌ برای پرداخت مبلغ مورد نیاز برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه آب‌رسانی به آبیک از محل خزانه، اعلام کرده بود به‌دلیل تخلیه‌ همه موجودی خزانه به درخواست نوبخت، امکان تامین هزینه لازم برای اجرای این پروژه وجود ندارد! ‌