هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 28 مرداد 1401
ساعت 04:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 مرداد 1401 ساعت 16:14
شنبه 8 مرداد 1401 16:09 ساعت
2022-7-30 16:14:47
شناسه خبر : 359499
مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد از فوت ۶ نفر و مصدومیت ۱۰ نفر در حوادث ناشی از سیل این روزهای یزد خبر داد.
مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد از فوت ۶ نفر و مصدومیت ۱۰ نفر در حوادث ناشی از سیل این روزهای یزد خبر داد.
 
به گزارش رجانيوز، سیدحسین طباطبایی مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد در گفتگو با تسنیم در یزد با اشاره به خسارت‌های رخ داده از سیل در استان یزد اظهار داشت: در حال حاضر آمار متوفیان مرتبط با سیل اخیر استان یزد 6 نفر بودند.
 
وی ادامه داد: یک نفر از متوفیان در محله اکبرآباد یزد، یک مورد در خیابان حضرت مهدی(عج) یزد، یک نفر در روستای بنادک سادات، یک نفر در کویر اطراف یزد، یک مورد در مروست و یک نفر هم در روستای شواز شهرستان تفت بودند.
 
مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد با بیان اینکه این آمار مربوط به ساعت 13 و 26 دقیقه امروز شنبه هشتم مرداد است خاطرنشان کرد: 10 نفر مصدوم هم توسط عوامل اورژانس امداد رسانی شده اند البته آمار امداد و نجات هلال احمر هم باید به این آمار افزوده شود.
 
طباطبایی خاطرنشان کرد: اورژانس استان از ابتدای اعلام هشدار سیل، 58 آمبولانس و 116 نیروی عملیاتی را برای امداد‌رسانی به مردم سیل زده به صورت آماده‌باش قرار داده است.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هنوز هشدار زرد از طرف هواشناسی اعلام شده و تا دوشنبه امکان بارش‌های پراکنده وجود دارد، برای جمع بندی آمار و اعلام آمار نهایی زود است و به محض پایان هشدار و امدادرسانی، آمارهای نهایی اعلام می‌شود.
 
مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد ادامه داد: اعلام این خبر و آمار به منزله اعلام وضعیت سفید نیست و همچنان در وضعیت زرد قرار داریم و لازم است که مردم رعایت هرچه بیشتر را انجام دهند و از ترددهای غیرضروری خودداری و مسیر را برای رسیدن خودروهای امدادی باز بگذازند.