هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 12 مهر 1402
ساعت 21:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 مرداد 1401 ساعت 10:32
شنبه 8 مرداد 1401 10:09 ساعت
2022-7-30 10:32:21
شناسه خبر : 359466
منابع خبری جمعه شب گزارش دادند در حمله نظامیان صهیونیست در کرانه باختری به فلسطینیان معترض به شهرک‌سازی‌ها، ۲۸ نفر زخمی شدند.
به گزارش رجانیوز، منابع خبری جمعه شب گزارش دادند در حمله نظامیان صهیونیست در کرانه باختری به فلسطینیان معترض به شهرک‌سازی‌ها، ۲۸ نفر زخمی شدند.
 
به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، هلال احمر فلسطین اعلام کرد، در درگیری بین نظامیان صهیونیست و فلسطینیان در منطقه بیتا و بیت دجن واقع در جنوب نابلس ۱۷ نفر زخمی شدند.
 
بر اساس این گزارش، در تظاهرات هفتگی فلسطینیان علیه شهرک سازی‌ها در منطقه کفر قدوم در شرق قلقیلیه نیز ۱۱ فلسطینی بر اثر شلیک گلوله و استنشاق گاز اشک آور زخمی شدند و آسیب دیدند.
 
این در حالی است که روز جمعه نظامیان صهیونیست یک نوجوان ۱۶ ساله فلسطینی را در روستای المغیر در شرق رام الله به شهادت رساندند.
 
نیروهای رژیم صهیونیستی یکشنبه گذشته نیز با ده‌ها خودروی نظامی از چند محور به حومه بخش قدیمی شهر نابلس در شمال کرانه باختری اشغالی یورش برده و با مبارزان فلسطینی درگیر شدند.
 
درگیری‌های شدیدی بین نیروهای مقاومت و نظامیان اشغالگر که اقدام به محاصره خانه‌ای در محله الیاسمینه در بخش قدیمی شهر نابلس کردند، روی داد.
 
جمعیت هلال احمر نابلس اعلام کرده بود که عبود صبح (۲۹ ساله) و محمد العزیزی (۲۲ ساله) دو جوان فلسطینی در جریان هجوم نیروهای اشغالگر به شهر نابلس به ضرب گلوله به شهادت رسیدند.