هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 23 مرداد 1401
ساعت 17:09
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 13 تير 1401 ساعت 10:10
دوشنبه 13 تير 1401 10:07 ساعت
2022-7-4 10:10:10
شناسه خبر : 358830
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: واحدهای قضایی و اداری قوه قضاییه استان تهران و البرز به استثنای دو شهرستان دماوند و فیروزکوه در روز دوشنبه ۱۳ تیر تعطیل است.
به گزارش رجانیوز،معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: واحدهای قضایی و اداری قوه قضاییه استان تهران و البرز به استثنای دو شهرستان دماوند و فیروزکوه در روز دوشنبه ۱۳ تیر تعطیل است.
 
به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، بنابر مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، همه واحدهای قضایی و اداری قوه قضاییه استان تهران و البرز به استثنای دو شهرستان دماوند و فیروزکوه در روز دوشنبه ۱۳ تیر ماه تعطیل است.
 
به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران یکشنبه شب با اعلام تعطیلی روز دوشنبه ادارات، مهدکودک‌ها و همه مقاطع تحصیلی و دانشگاههای تابعه وزارت علوم در استان تهران گفت: بانک‌ها و بورس باز هستند و به مردم خدمت‌رسانی خواهند کرد.
عابد ملکی افزود: با توجه به تشدید و انتشار گرد و غبار در سطح استان تهران، همه دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان تهران به جز شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند دوشنبه تعطیل خواهد بود و امتحانات پایان ترم برخی دانشگاه‌ها نیز شامل همین تعطیلی خواهد بود.
 
به گفته وی، فعالیت بانک‌ها و بورس برقرار خواهد بود و به مردم در روز دوشنبه خدمت رسانی خواهند کرد.
 
روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز اعلام کرد که همه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تهران فردا دوشنبه تعطیل خواهد بود.
 
همچنین روابط عمومی دانشگاه شریف اعلام کرد که تمامی امتحانات پایانی فردا این دانشگاه طبق زمان‌بندی قبلی به شکل حضوری برگزار می‌شود.
 
دانشگاه آزاد اسلامی نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد که سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به استثنای شهرهای فیروزکوه و دماوند (دوشنبه) به دلیل آلودگی هوا تعطیل است اما امتحانات دانشجویان طبق برنامه زمانبندی برگزار می شود.