هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 23 مرداد 1401
ساعت 17:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 12 تير 1401 ساعت 12:58
يكشنبه 12 تير 1401 12:51 ساعت
2022-7-3 12:58:29
شناسه خبر : 358825


دکوراسیون اداری برند فرش بهشتی با شرکت معماری هیرادانا

چرا دکوراسیون اداری الزامی است ؟

دکوراسیون به طور کلی به در کنار هم قرار گرفتن عناصر و مبلمان یک فضا به صورتی که باعث زیبایی فضا و بهره وری بیشتر آن بشود می گویند . دکوراسیون برای تمامی فضاها با هر گونه کاربردی امروزه از الزامات می باشد و فضاهایی مانند شرکت ها و اداره ها که در مواجه با افرادی که باعث رسیدن سود اقتصادی به صاحبین آن می شوند ف می باشد ، نیز نیازمند داشتن یک دکوراسیون داخلی حرفه ای می باشند . برای داشتن یک دکوراسیون اداری حرفه ای باید از مهندسین و طراحانی حرفه ای کمک بگیرید چرا که این افراد به اطلاعات روز دنیا در این زمینه آگاه بوده و از تمامی ترفندها و ترندهای دکوراسیون اداری با خبر می باشند و می توانند با استفاده از این موارد دکوراسیونی شیک و حرفه ای را برای فضای اداره ی شما طراحی نمایند .

شرکت معماری هیرادانا را می توان در دسته ی مطرح ترین و برترین شرکت های ایرانی در زمینه ی دکوراسیون داخلی و دکوراسیون اداری دانست چرا که دارای تجربه های موفق زیادی در این زمینه در سرتاسر ایران و کشورهای همسایه مانند ترکیه می باشد . درواقع این شرکت را می توان شرکتی متشکل از مهندسین و طراحان تحصیل کرده ، به روز و با تجربه دانست . با دریافت کمک از مهندسین این شرکت بعد از سپردن پروژه ی خود به آن ها می توانید از داشتن یک دکوراسیون اداری خوب و مناسب مطمئن باشید .

دکوراسیون اداری شرکت آذر نسیم با شرکت معماری هیرادانا

جهت طراحی و اجرای دکوراسیون اداری خود با هیرادانا در تماس باشید : 09125754921

ترندهای طراحی دکوراسیون اداری

  • طراحی گوشه های مخصوص

در دکوراسیون فضاهای اداری امروزه دیگر خبری از اتاق های زیاد در یک واحد نمی باشد و اغلب به این صورت است که کارمندان در کنار هم به انجام فعالیت های خود مشغول می باشند . می توان گفت از جمله مشکلات اینگونه طراحی سروصدای موجود در فضا می باشد که در تیجه به عدم تمرکز افراد منجر می شود . به همین دلیل بعضی از افراد نیازمند فضایی مخصوص در ساعاتی از روز برای تمرکز بیشتر و انجام کار خود دارند و همین موضوع سبب شده تا ترند جدیدی به طراحی فضاهای اداری اضافه شود . درواقع طراحان امروزه با خلق فضاهای خصوصی در گوشه ها و ایجاد اتاقک هایی تک نفره یا دو نفره در قسمت های مختلف سعی در ایجاد فضایی برای تمرکز کارمندان در صورت نیاز را دارند .

  • طراحی فضاها به صورت انسان محور

درواقع امروز در طراحی فضاهای اداری دیگر تنها به اینکه یک اداره چه فضاها و مبلمانی نیاز دارد دقت نمی شود بلکه ابعاد مختلف روانشناسی کارمندان و مراجعه کنندگان در نیازهای مختلفشان در شرکت بررسی شده و سعی در رفع این نیازها می شود . برای مثال از مبلمان استاندارد و راحت ، میز و صندلی هایی که برای کارمندان خسته کننده نباشد ، ورود گیاهان و عناصر تزیینی و ... برای بهتر شدن روحیه ی افراد و استفاده از رنگ های مناسب برای پویاتر شدن فضا و ترغیب افراد به انجام فعالیت ها و ... می توان نام برد . درواقع به کیفیت زندگی افراد زمانی که در اداره می گذرانند در طراحی ها فکر و توجه نشان داده می شود .

  • طراحی فضایی به عنوان فضای تبادل فکر

یکی از جمله ترندهای روز در طراحی فضاهای اداری طراحی فضایی به شکل خلاقانه برای جمع شدن افراد با یکدیگر و مشورت و گفت و گو و در نتیجه پیدایش ایده های مختلف مربوط به پیشرفت کار می باشد . این فضاها اصولا امروزه دکوراسیونی متفاوت و منحصر به فرد داشته و طراحان سعی می کنند تا این فضا را به صورتی سرگرم کننده طراحی کنند . برای مثال ممکن است عناصر تزیینی در این فضا بیشتر از دیگر فضاها باشد یا بیشتر از دیگر فضاها از گیاهان در آن استفاده شده باشد ، همچنین می توان از مبلمانی با فرم های خاص و رنگ های شاداب تر در این فضا استفاده نمود یا آنکه آن را مانند کافه تریا طراحی کرد .

  • استفاده از تکنولوژی

امروزه بسیاری از کارمندان و حتی مدیران به صورت دورکاری برای یک شرکت و اداره کار کرده و به همین دلیل تکنولوژی برای برقراری ارتباط میان این افراد و کسانی که در داخل شرکت کار می کنند از ملزومات شرکت ها شده است . از جمله ی این موارد می توان به پروژکتور ، صفحه نمایش و ... اشاره نمود . از طرفی ایده ها و کارهایی که افراد برای پیشرفت کارها ارائه می دهند نیز با توجه به تکنولوژی به دیگران نشان داده می شود . انواع دیگر تکنولوژی ها می توان به سنسورهای نور و درب و ... ، انواع نورپردازی های ال ای دی و سیستم های مخصوص رفاهی و ... اشاره نمود .

  • طراحی پایدار

طراحی پایدار که درواقع نوعی از طراحی می باشد که باعث اتلاف کمتر انرژی و استفاده ی دوباره از بسیاری از منابع می شود و همچنین فضای سبز را به داخل فضاها می کشاند از جمله ی دیگر ترندهای طراحی فضاهای اداری می باشند . امروزه در سرتاسر دنیا این رویکرد طراحی بسیار قابل توجه بوده و ارزشمند محسوب می شود و به همین منظور طراحان برای سلامت بیشتر افراد ، حفظ کره ی زمین و ... از این رویکرد در طراحی داخلی استفاده می کنند .

نکات قابل توجه در طراحی دکوراسیون اداری تخصصی

  • استفاده از مبلمان استاندارد

یکی از مهمترین نکاتی که در دراز مدت می تواند تاثیر زیادی روی سلامتی و رضایت کارمندان و در نتیجه راندمان کاری یک اداره و شرکت بگذارد استاندارد بودن مبلمان ، میز و صندلی ها و ... می باشد . درواقع استاندارد بودن صندلی ها از آنجایی کارمندان ساعات طولانی کاری خود را روی آن ها می نشینند می تواند روی سلامت کارمندان تاثیر بگذارد . از طرفی این مورد روی خستگی و عدم خستگی کارمندان در طی روز نیز تاثیر گذاشته و هر چقدر که صندلی ها و میزها استانداردتر باشند افراد کمتر خسته شده و با انرژی بیشتری می توانند به فعالیت های خود بپردازند .

  • نورپردازی مناسب برای تمامی فضاها

هر شرکت با توجه به خدماتی که انجام می دهد و فضاهایی که دارد باید نورپردازی شود . برای مثال یک شرکت طراحی بازی یا معماری باید دارای نورپردازی بیشتری در اتاق طراحان باشد . از طرفی از آنجایی که نورپردازی دارای انواع مختلفی مانند نورپردازی عمومی ، نورپردازی تاکیدی ، نورپردازی نقطه ای و ... می باشد باید تمامی فضاها را مطابق با هویت و نیازی که دارد نورپردازی نمود . برای مثال اتاق کارمندان باید نورپردازی کلی داشته باشد تا تمام فضا روشن شود . به طور کلی نورپردازی روی کیفیت فضاها و همچنین عملکرد افراد می تواند تاثیر بگذارد چرا که نور بیش از حد یا کم در یک فضا می تواند باعث خستگی افرادی که در آن فضا کار می کنند بشود .

  • استفاده از ترندهای روز دنیا

استفاده از نکاتی که برای طراحی دکوراسیون اداری ترند می شود درواقع باعث امروزی تر دیده شدن دکوراسیون شرکت شما می شود . استفاده از این موارد نشان دهنده ی این است که طراح دکوراسیون اداری شرکت شما به دانش روز و موارد قابل اهمیت در دکوراسیون اداری آگاه بوده و تلاش خود را کرده تا از این موارد الهام گرفته تا دکوراسیون اداره ی شما را حرفه ای تر ، شیک تر ، مدرن تر و لوکس تر نشان دهد . اصولا بسیاری از مواردی که ترند می شوند با توجه به نیاز روز کارمندان ، مراجعه کنندگان و فضاهای اداری محبوب می شوند و بی دلیل نمی باشند به همین دلیل توجه به آن ها روی کیفیت فضاها تاثیر بسزایی خواهد گذاشت .

  • و ...

 

دکوراسیون اداری شرکت جهان الکل با شرکت معماری هیرادانا

کلام آخر

همانطور که گفتیم بهترین راه برای داشتن یک دکوراسیون اداری حرفه ای و منحصر به فرد ، سپردن دکوراسیون اداره تان به مهندسین یک شرکت معتبر مانند شرکت معماری هیرادانا می باشد . شما می توانید با مراجعه به سایت به آدرس www.hiradana.com  تمامی پروژه های دکوراسیون اداری و تجاری هیرادانا را مشاهده کنید و از طریق شماره 09125754921 جهت بازدید و مشاوره اقدام نمایید .