هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 4 مهر 1401
ساعت 13:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 8 تير 1401 ساعت 23:40
چهارشنبه 8 تير 1401 23:36 ساعت
2022-6-29 23:40:30
شناسه خبر : 358750
شرکت پتروشیمی جم، به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و فعال در حوزه صنعت پتروشیمی با تولید محصولات پلیمری و شیمیایی، گام دیگری در مسیر اقدامات مسئولانه در قبال جامعه و محیط‌‌زیست پیرامون صنعت برداشت.
 
این شرکت با انطباق بر قوانین و مقررات، توجه متوازن به حقوق و انتظارات ذی‌نفعان را سرلوحه خود قرار داده است و به‌منظور تحقق این مسیر از ابتدای سال ۹۸ به‌طور رسمی فعالیت‌های خود و شرکت‌های زیرمجموعه را به‌طورجدی با محوریت «مشارکت در توسعه منطقه عملیاتی و سایر نقاط پیرامونی» آغاز کرد. از این‌رو با توجه به اهداف کلان و سیاست‌های نظام جمهوری اسلامی، منویات رهبر معظم انقلاب و همچنین برنامه‌های مطرح‌شده از سوی مجموعه دولت و نظر به تأکید وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اجرای پروژه مسئولیت اجتماعی ضروری قلمداد شده است. بر این اساس پروژه‌ای تحت عنوان طرح تنظیم گزارش مسئولیت اجتماعی بر اساس مدل GRI ۲۰۱۸ و تدوین سند استراتژی مسئولیت اجتماعی پتروشیمی جم بر مبنای ISO۲۶۰۰۰ با همکاری مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی به سرانجام رسید.
 
در این گزارش سند مسئولیت اجتماعی بر اساس استاندارد ایزو ۲۶۰۰۰ تنظیم شده که به عبارتی مسئولیت اجتماعی از نظریه تا عمل را به تصویر کشیده است. در این سند ممیزی مسئولیت اجتماعی، چشم‌انداز و مدل مفهومی و نقشه فرایندی و نقشه استراتژی و شاخص‌های اثربخشی فرایندهای مسئولیت اجتماعی و... تدوین شد و گفتنی است که به‌منظور انتقال دانش و مدون شدن فرایندهای مسئولیت اجتماعی برای فرایندهای مهم روش اجرایی تنظیم شده است.