هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 25 مرداد 1401
ساعت 23:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 8 تير 1401 ساعت 13:47
چهارشنبه 8 تير 1401 13:45 ساعت
2022-6-29 13:47:04
شناسه خبر : 358738

از قطعات مهمی که در سال های اخیر برای وسایل نقلیه مورد توجه قرار گرفته است، توربو شارژ می باشد. این قطعه موجب افزایش کارکرد موتور و افزایش قدرت آن می شود. برای انواع وسایل نقلیه از جمله خودرو ها، کامیون ها ، هواپیما ها، تریلی ها و... از توربو شارژ استفاده می شود. یکی از خودرو های مجهز به توربو شارژ ، خودروی جک S5 می باشد. توربو شارژ جک s5 از انواع قطعات کاربردی در این خودرو است و برای عملکرد بهتر خودرو در سرعت های بالا در نظر گرفته شده است. نازل ترین قیمت توربو شارژ جک s5 در فروشگاه توربو شارژ سیف الهی برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید به آسانی این قطعه را تهیه نمایید.

توربوشارژ جک s5

توربو شارژ جک s5 چیست؟

توربوشارژ جک s5 قطعه ای بسیار مهم به عنوان تقویت کننده ی موتور است که موجب بالا رفتن راندمان موتور می شود. توربو شارژ جک s5 با انتقال هوا یا اکسیژن بیشتر به سیلندر، موجب سوزاندن سوخت بیشتر و در نتیجه افزایش قدرت موتور می شود. همان طور که می دانیم برای سوزاندن سوخت نیاز به سوخت و هوا به میزان لازم داریم اما با توجه به عملکرد خودرو ها در سرعت های بالا و باز و بسته شدن دریچه ی ورود هوا به مخزن سوخت، هوای لازم به سیلندر ورود پیدا نمی کند بنابراین هوای لازم برای سوزاندن سوخت در اختیار موتور قرار نمی گیرد . برای حل این مشکل انواع توربو شارژ ها مانند توربو شارژ جک s5 طراحی شدند تا بتوانند برای موتور ها با حجم یکسان ، قدرت بالاتری را ایجاد نمایند و توربو شارژ جک s5 با فشرده سازی و تزریق هوا به داخل سیلندر ، موجب تامین هوای لازم می شود. با توجه به مناسب بودن قیمت توربو شارژ جک s5 ، استفاده از توربوشارژ جک s5 در این خودرو بسیار مقرون به صرفه است.

افزایش قدرت ماشین با توربو شارژ جک s5

یکی از راه های افزایش قدرت و سرعت خودرو ، اضافه کردن سیلندر می باشد. به همین دلیل است که ماشین های مسابقه ای به جای استفاده از 4 یا6 سیلندر که معمولا در ماشین های خانوادگی استفاده می شود ، در آن ها از 8 یا 12 سیلندر استفاده می شود. بنابراین به جای اضافه کردن سیلندر ها روش دیگری هم وجود دارد که بدون دردسر انجام خواهد شد و موتور نیز تغییری پیدا نخواهد کرد و آن روش ،استفاده از توربو شارژ است. توربو شارژ جک s5 در این خودرو به همین منظور در نظر گرفته شده تا خودرو در سرعت های بالا بتواند پرقدرت حرکت کند. قیمت توربو شارژ جک s5 به دلیل مناسب بودن در کنار مزایای زیاد آن مقرون به صرفه است.

توربوشارژ

قیمت توربو شارژ جک s5

قیمت توربوشارژ جک s5 ارزان بوده و با توجه به مزایای بسیار زیاد توربو شارژ جک s5 ، استفاده از آن کاملا اصولی و منطقی است. عواملی همچون کیفیت و وجود واسطه ها در قیمت توربو شارژ جک s5 موثر است و در زمان خرید ، کیفیت فاکتور بسیار مهمی می باشد. توربو شارژ جک s5 در فروشگاه های مختلف با قیمت های مختلفی ارائه می شود و به همین دلیل مرکزی که شما برای خرید توربو شارژ جک s5 ، به آن مراجعه می کنید بسیار مهم بوده و در قیمت توربو شارژ جک s5 موثر است و ما به شما فروشگاه توربو شارژ سیف الهی را معرفی می کنیم زیرا این مجموعه انواع توربو شارژ ها را به صورت مستقیم عرضه نموده و به همین جهت قیمت توربو شارژ جک s5 و سایر توربو شارژ ها در این مجموعه بسیار مناسب در نظر گرفته می شود.

قیمت توربوشارژ جک s5 همانند سایر قطعات خودرو با نوساناتی همراه است و شاهد افزایش قیمت توربو شارژ جک s5 و سایر قطعات خودرو می باشیم و به همین دلیل بهترین خرید، خرید از فروشندگان خوشنام است که رضایت مشتریان را در نظر می گیرند و با مدیریت خرید هایشان و عرضه ی مستقیم ، قیمت های بسیار مناسب تری را برای محصولاتشان برآورد می نمایند.

افزایش قدرت خودرو بدون کاهش وزن

استفاده از توربوشارژ جک s5 شباهت زیادی به موتور جت دارد. در این سیستم از گاز های اگزوز برای چرخش توربین استفاده می شود و پس از آن چرخش کمپرسور صورت می گیرد. با چرخش کمپرسور هوا متراکم و فشرده می شود و سپس به مخزن سوخت انتقال پیدا می کند بنابراین هوای لازم به سیلندر ورود پیدا کرده و بنابراین بدون تغیییر در موتور و بدون افزایش تعداد سیلندر ها ، قدرت موتور افزایش پیدا می کند. بنابراین با استفاده از توربو شارژ ، تغییری در وزن موتور صورت نمی گیرد.

قیمت توربو شارژ جک s5 در مجموعه ی توربو شارژ سیف الهی در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز ، بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.

فروشگاه توربو شارژ سیف الهی یکی از معتبرترین مجموعه های فروش تروبو شارژ به صورت مستقیم است. قیمت توربو شارژ جک s5 و سایر توربو شارژ ها بسیار ارزان در نظر گرفته شده است زیرا فروشگاه توربو شارژ سیف الهی بدون واسطه ، این قطعه را به فروش می رساند.

رفع مشکل دمای هوای فشرده در توربو شارژ جک s5

در استفاده از توربوشارژ جک s5 مشکلی که وجود داشت این بود که زمانی که گاز فشرده می شود ، دمای آن افزایش پیدا می کند و هوای ورودی سیلندر نیز به دلیل فشرده شدن نیز دمای آن بالا می رود. بنابراین قبل از ورود به سیلندر نیاز است که ابتدا این هوا خنک شود و به همین دلیل ، هوای خروجی از کمپرسور از مبدل حرارتی عبور کرده و دمایش کاهش پیدا می کند. بنابراین هوای خنک شده به داخل سیلندر انتقال پیدا می کند.

مزایای استفاده از توربو شارژ

  • صرفه جویی انرژی
  • کاهش آلودگی هوا
  • افزایش انرژی
  • افزایش راندمان در موتور بدون افزایش وزن
  • قابل استفاده برای انواع وسایل نقلیه
  • کاهش مصرف سوخت
  • افزایش قدرت موتور
  • استفاده از توربو شارژ در موتورهای دیزلی و بنزینی

موتور های بدون توربو شارژ

موتور های فاقد توربو شارژ همان موتور های معمولی هستند که مکش هوا در این نوع موتور ها با استفاده از حرکت پیستون ها انجام می گیرد و هوایی که داخل سیلندر وجود دارد با فشار جو تامین می گردد. در حالی که در زمان هایی نیز فشار هوای ورودی به سیلندر از فشار جو نیز کمتر است و به همین دلیل است که سوخت زیادی در حد لازم برای سرعت های بالا سوزانده نمی شود و در جهت رفع این مشکل از توربو شارژ استفاده می شود.

توربوشارژ

قطعا انتخاب یک فروشگاه مطمئن حائز اهمیت است و مرکز مورد نظر باید بتواند قطعاتی با کیفیت و ارزان قیمت را در اختیار شما قرار دهد و در کنار آن ، خدمات دهی خوبی را نیز ارائه کند به همین جهت تنها برخی از فروشگاه ها مورد اطمینان افراد قرار می گیرند. فروشگاه های با سابقه و معتبر انتخاب خوبی برای خرید توربو شارژ است و مرکز توربو شارژ سیف الهی از معتبرترین مراکزی است که به صورت تخصصی فروش تروبو شارژ ها ارائه می نماید همچنین در کنار فروش این قطعه ، خدمات تعمیر توربوشارژ توسط این مرکز معتبر ارائه می گردد. برای خرید انواع توربو شارژ ها به سایت توربو شارژ سیف الهی مراجعه نمایید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

https://turbochargecenter.com/