هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 23 مرداد 1401
ساعت 16:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 8 تير 1401 ساعت 13:04
چهارشنبه 8 تير 1401 12:23 ساعت
2022-6-29 13:04:22
شناسه خبر : 358722
جانشین سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی از دستگیری متهمی که صدها میلیارد تومان در حوزه رمزارز از شهروندان در نقاط مختلف ایران کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
به گزارش رجانیوز، جانشین سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی از دستگیری متهمی که صدها میلیارد تومان در حوزه رمزارز از شهروندان در نقاط مختلف ایران کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
 
سردار علیرضا لطفی جانشین سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: در پی کلاهبرداری‌های میلیاردی رمزارز از شهروندان موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات فراجا قرار گرفت.
 
وی افزود: در گام نخست، مأموران سازمان اطلاعات فراجا تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و در بررسی‌ها متوجه شدند متهم در فضای مجازی با خرید و فروش صوری رمزارز از سه‌هزار نفر به‌ارزش صد‌ها میلیارد تومان در نقاط مختلف ایران کلاهبرداری کرده و متواری شده است.
 
جانشین سازمان اطلاعات فراجا تصریح کرد: بنابر حساسیت موضوع مأموران اطلاعات سازمان فراجا وارد عمل شدند و با رصد‌های اطلاعاتی  گسترده مخفیگاه متهم متواری را در استان تهران شناسایی کردند.
 
سردار لطفی با بیان اینکه متهم چندین ماه متواری و تحت تعقیب دیگر ضابطین قضایی قرار داشت ابراز کرد: تحقیقات ادامه داشت تا اینکه صبح امروز سربازان گمنام سازمان اطلاعات فراجا پس از دریافت این اطلاعات مهم با کسب مجوزهای لازم قضایی راهی محل مورد نظر شدند و در یک عملیات منسجم متهم را دستگیر کردند.
 
جانشین سازمان اطلاعات فراجا در پایان خاطرنشان کرد: با دستور مقام‌ محترم قضایی متهم برای سیر مراحل قانونی راهی زندان شد و تحقیقات گسترده در رابطه با پرونده جهت کشف جرائم احتمالی ادامه دارد.