هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 23 مرداد 1401
ساعت 17:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 6 تير 1401 ساعت 15:55
دوشنبه 6 تير 1401 15:42 ساعت
2022-6-27 15:55:49
شناسه خبر : 358675
رژیم صهیونیستی  سال گذشته نیز ۷۸ کودک فلسطینی را در حملات  و جنایات نظامیان صهیونیست به شهادت رساند که ۶۰ نفر از آنان در حمله ماه می سال گذشته ارتش کودک کش صهیونیستی به غزه به شهادت رسیدند.
سندی دیگر از کودک کشی رژیم صهیونیستی؛

شهادت ۱۵ کودک و نوجوان فلسطینی از آغاز سال جدید میلادی

رژیم صهیونیستی سال گذشته نیز ۷۸ کودک فلسطینی را در حملات و جنایات نظامیان صهیونیست به شهادت رساند که ۶۰ نفر از آنان در حمله ماه می سال گذشته ارتش کودک کش صهیونیستی به غزه به شهادت رسیدند.
گروه بین الملل-رجانیوز؛ جنبش جهانی دفاع از کودکان فلسطین در گزارشی اعلام کرد که در شش ماه گذشته از آغاز سال جدید میلادی، ۱۵ کودک و نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده‌اند.
 
در این گزارش آمده است که بیشترین میزان تجاوزات صهیونیست‌ها علیه کودکان فلسطینی در استان جنین بوده و طی آن پنج کودک به شهادت رسیده و شش کودک زخمی شدند و نظامیان صهیونیست شش خانه فلسطینی را تخریب و ده‌ها کودک را آواره کردند.
 
جنبش جهانی دفاع از کودکان تاکید کرد مادامی که خبری از بازخواست و مجازات اشغالگران صهیونیست به خاطر ارتکاب جنایت علیه کودکان فلسطینی نباشد، آن ها به جنایات خود علیه فلسطینیان ادامه می دهند.
 
این جنبش خواستار تحرک فوری جامعه بین الملل برای بازخواست سران رژیم صهیونیستی به سبب ارتکاب جنایت و قتل و کشتار کودکان فلسطینی شد.
 
لازم به ذکر است که سال گذشته نیز ۷۸ کودک فلسطینی در حملات و جنایات نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند که ۶۰ نفر از آنان در حمله ماه می سال گذشته ارتش صهیونیستی به غزه به شهادت رسیدند.
 
طبق گزارش وبگاه  عرب ۴۸، نظامیان صهیونیست از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون ۱۵ کودک و نوجوان را به شهادت رساندند که آخرین مورد نیز «محمد حامد»(۱۶ ساله) بود و پنج نفر از آن‌ها به نام‌های محمد اکرم علی ابوصلاح (۱۶ ساله)، سند محمد خلیل ابوعطیه(۱۶ ساله)، محمد حسین محمد قاسم(۱۶ساله)، شوکن کمال شوکات عابد(۱۷ ساله) و امجد ولید حسین فاید(۱۶ ساله) است.
 
جنبش جهانی دفاع از کودکان فلسطینی همچنین در گزارش خود آورده است که از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون شش کودک نیز در استان جنین بشدت زخمی شدند.