هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 3 مهر 1402
ساعت 09:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 5 تير 1401 ساعت 14:11
يكشنبه 5 تير 1401 14:10 ساعت
2022-6-26 14:11:36
شناسه خبر : 358653

خانه ها پس از گذشت چندین سال از زمان ساخت، رو به فرسودگی می روند. عوامل زیادی در فرسودگی خانه ها نقش دارند اما با مشاهده فرسودگی باید به فکر بازسازی خانه باشید. بازسازی خانه قدیمی و کلنگی به دلیل به خطر افتادن امنیت ساکنین و از دست رفتن زیبایی و مقاومت خانه، بسیار با اهمیت است. شرکت بازسازی خانه های قدیمی به شما کمک می کند تا خانه خود را به زیباترین و مستحکم ترین شکل، بازسازی کنید.

یافتن شرکت مناسب برای بازسازی خانه قدیمی بسیار با اهمیت است و شما باید شرکتی را در این راستا انتخاب کنید که سابقه درخشانی داشته باشد. پیدا کردن بهترین شرکت بازسازی خانه های قدیمی شاید کمی دشوار باشد زیرا شرکت های زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند اما ما در این مطلب به شما کمک می کنیم تا با بهترین شرکت بازسازی به خوبی آشنا شوید. ادامه مطلب را از دست ندهید.

شرکت بازسازی خانه

گروه معماری آترینا، بهترین شرکت بازسازی منزل در تهران

گروه معماری آترینا به عنوان بهترین شرکت بازسازی منزل در تهران شناخته می شود. این گروه معماری سابقه درخشانی در این عرصه دارد و رضایت مشتریان بسیاری را به همراه داشته است. گروه معماری آترینا دارای تیم مجرب و حرفه ای در زمینه های مختلف بازسازی و طراحی دکوراسیون می باشد. تنوع خدمات بازسازی، سفارشی سازی و قیمت منصفانه خدمات، منجر به اعتماد مشتریان به این مجموعه شده است. در ادامه هر یک از این ویژگی ها را به طور مجزا شرح می دهیم تا شما با مجموعه معماری آترینا به خوبی آشنا شوید.

تیم مجرب و حرفه ای بازسازی

بدون شک علت اصلی موفقیت هر مجموعه ای، تیم مجرب و حرفه ای آن است و گروه معماری آترینا از این تیم بهره مند می باشد. تیم مجرب آترینا تجربه زیادی در بازسازی منزل و خانه های قدیمی در تهران دارد و با توجه به اطلاعات خود، بازسازی خانه را به بهترین شکل انجام می دهند. این شرکت بازسازی خانه های قدیمی ، کار خود را با بهترین متریال موجود در بازار و کاملا اصولی به انجام می رساند.

همکاری و هماهنگی اعضای تیم آترینا در سطح بالایی می باشد و به همین دلیل هر قسمتی از کار بازسازی خانه قدیمی، با نهایت دقت صورت می گیرد. مدیران این مجموعه متخصصان هر بخش را با گزینش های سختی انتخاب کرده اند و به همین دلیل مهارت اعضای این تیم در هر بخش، تایید شده است.

تنوع خدمات بازسازی ( بازسازی سقف، کف و نما)

اگر شما قصد بازسازی تنها یک بخش از خانه خود را دارید اصلا نگران نباشید. گروه معماری آترینا، بازسازی سقف، کف و نمای خانه را به طور مجزا برای شما انجام می دهد. این گروه معماری با توجه به نیاز مشتریان به بازسازی خانه قدیمی می پردازد. زمانی که شما فرسودگی بخشی از خانه خود را مشاهده کردید، می توانید با مراجعه به مرکز آترینا، بازسازی بخش فرسوده را به این گروه بسپارید.

متخصصان و کارشناسان مجموعه آترینا پس از بررسی بخش های فرسوده خانه قدیمی شما، هزینه های بازسازی و مدت زمان آن را مشخص می کنند. شما با در نظر داشتن بودجه و سلیقه خود و با راهنمایی کارشناسان این مجموعه می توانید بازسازی خانه خود را با بهترین مصالح و توسط تیم آترینا به سرانجام برسانید. این کار باعث می شود که برای بازسازی یک بخش، تمامی خانه را مورد بازسازی قرار ندهید و در هزینه های نهایی، صرفه جویی می گردد.

سفارشی سازی به خواست مشتری    

در روند بازسازی نیاز به تهیه مصالح، ابزار، وسایل و تجهیزات گوناگونی می باشد. تیم آترینا به دلیل اهمیت به سلیقه مشتری، تمامی جزئیات لازم برای بازسازی را به صورت سفارشی و به خواست مشتری، تهیه و نصب می نماید. این شرکت بازسازی خانه های قدیمی برای تهیه شیرآلات، کاشی، سرامیک، تاسیسات، کابینت و سایر موارد لازم، سلیقه و نظر مشتری را جویا می شود. بدین ترتیب تمامی مراحل کار طبق نظر مشتری انجام می شود و رضایت وی را به همراه دارد.

گروه معماری آترینا با این وجه تمایزی که نسبت به سایر مراکز بازسازی دارد، برای مشتریان سخت پسند بسیار مناسب است. کسانی که برای بازسازی خانه خود سخت گیری هایی دارند می توانند با خیالی آسوده، کار را به کاردان بسپارند و در موارد لازم نظر خود را به تیم بازسازی ارائه دهند.

بازسازی خانه تهران

قیمت منصفانه

بازسازی خانه قدیمی با توجه به نوع بازسازی، قسمت مورد بازسازی، و مواد و مصالح مورد استفاده، قیمت متفاوتی دارد. کیفیت کار تیم بازسازی آترینا در بین مشتریان زبانزد است و این تیم معماری، کلیه خدمات خود را با قیمتی کاملا منصفانه به مشتریان ارائه می دهد. افراد با سطح بودجه مختلف می توانند برای بازسازی خانه خود به گروه معماری آترینا مراجعه نمایند.

شرکت بازسازی خانه های قدیمی آترینا، پس از بررسی های لازم، هزینه های بازسازی خانه شما را به شکل منصفانه ای مشخص می کند. این شرکت در تمامی مراحل به ماندگاری، مقاومت و زیبایی مواد و تجهیزات اهمیت می دهد و کار بازسازی خانه قدیمی را با مواد با کیفیت، توسط تیم حرفه ای و با قیمت مناسب برای مشتریان فراهم می کند.