هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 29 مرداد 1401
ساعت 02:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 4 تير 1401 ساعت 17:54
شنبه 4 تير 1401 17:47 ساعت
2022-6-25 17:54:15
شناسه خبر : 358625
تلویزیون «با جام جهانی» و «ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲» از تابستان امسال، به استقبال این مسابقات خواهد رفت.
تلویزیون «با جام جهانی» و «ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲» از تابستان امسال، به استقبال این مسابقات خواهد رفت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، فصل جدید برنامه‌های شبکه ورزش شامل «جهان ورزش» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰، «فوتبال۱۲۰» پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳، «ویدیو چک» پنج شنبه‌ها ساعت ۲۲، «کادر فنی» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۰۰، «باشگاه»، «کوه‌گشت»، «پهلوون»، «مثبت ورزش» و «دست اول» در تابستان ۱۴۰۱ همچنان به روی آنتن خواهد رفت.
 
برنامه «لذت فوتبال» و «شب‌های فوتبالی» جمعه‌ها ساعت ۲۱ نیز با آغاز فصل جدید فوتبال اروپا و لیگ برتر ایران مجددا از اواسط مرداد به آنتن شبکه ورزش باز خواهد گشت.
 
همچنین «با جام جهانی» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۰۰، و ویژه برنامه «والیبال لیگ ملت ها» که از آغاز این تورنمنت پخش شده است تا پایان تیرماه روی آنتن خواهد بود.
برنامه استعدایابی کشتی با نام «همه فن حریف» از ابتدای مرداد روز‌های پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰ به جدول پخش شبکه ورزش اضافه خواهد شد.
 
همچنین برنامه «جام روستا» و «جام گل کوچیک» هم با هدف برگزاری مسابقات در روستا‌ها و محلات در تابستان تولید و پخش خواهد شد. 
 
«ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۲۲» پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۸ نیز از تابستان امسال، به استقبال این مسابقات خواهد رفت و تا آغاز جام جهانی فوتبال، شرایط تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را بررسی خواهد کرد.