هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 تير 1401
ساعت 09:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 28 خرداد 1401 ساعت 14:14
شنبه 28 خرداد 1401 13:48 ساعت
2022-6-18 14:14:09
شناسه خبر : 358418
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد تشکیل حزب الله، واحد روابط عمومی و رسانه ای این جنبش با برگزاری یک نشست، برنامه های گرامیداشت این مناسبت تحت عنوان "چهل بهار" را اعلام کرد.
به گزارش رجانیوز،  به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد تشکیل حزب الله، واحد روابط عمومی و رسانه ای این جنبش با برگزاری یک نشست، برنامه های گرامیداشت این مناسبت تحت عنوان "چهل بهار" را اعلام کرد.
 
 در این برنامه "محمد وسام وزیر فرهنگ"، "ابراهیم الموسوی" و "امین شری" دو نماینده مجلس لبنان و "خضر طالب" مشاور سابق رییس دولت، "حسان فلحه" نماینده وزیر اطلاع رسانی و رسانه ها و "عبدالهادی محفوظ"، رییس شورای ملی رسانه ها و تعداد زیادی از اصحاب رسانه و چهره های برجسته سیاسی و فرهنگی و رسانه ای جهان عرب حضور داشتند.
 
"محمد عفیف" مدیر روابط عمومی حزب الله لبنان در این برنامه طی سخنانی با اشاره به آغاز برنامه ها و فعالیت های فرهنگی گرامیداشت این مناسبت، گفت: این برنامه ها به مدت دوماه در مناطق مختلف لبنان و حیطه فعالیت حزب الله، از طریق کانالها و رسانه های خبری نظیر المنار. النور. پایگاه العهد برگزار و پخش می شود.
 
‌در این برنامه همچنین از شعار و لوگری طراحی شده به این مناسبت رونمایی شد.
 
براساس برنامه اعلام شده، در آیین اختتامیه این گرامیداشت که با شانزدهمین سالگرد پایان جنگ ۳۳ روزه (۲۰۰۶) و پنجمین سالگرد جنگ دوم آزادسازی همزمان می شود، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان سخنرانی خواهد کرد.
 
در این برنامه عفیف از تمام رسانه های حاضر در نشست دعوت کرد در انعکاس هر چه باشکوهتر برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد تشکیل حزب الله لبنان همکاری و اهتمام کنند.