هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 تير 1401
ساعت 10:53
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 24 خرداد 1401 ساعت 11:41
سه شنبه 24 خرداد 1401 11:35 ساعت
2022-6-14 11:41:57
شناسه خبر : 358322
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در فضای مجازی استعفای خود از این سمت را اعلام کرد و در عین حال نوشت:‌ سرباز انقلاب و دولت خواهم ماند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در فضای مجازی استعفای خود از این سمت را اعلام کرد و در عین حال نوشت:‌ سرباز انقلاب و دولت خواهم ماند.
گروه سیاسی-رجانیوز: روز گذشته مطالبی در فضای مجازی مبنی بر استعفای حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شده بود که با تکذیب مشاور رسانه‌ای وی همراه شده بود اما امروز در صفحه شخصی توئیتر عبدالملکی استعفای وی منتشر شده است.
 
در این استعفانامه آمده است:‌
 
بسمه‌تعالی
 
حضرت آیت‌الله رئیسی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران با سلام و تحیات و آرزوی توفیق و عافیت ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی به اینجانب جهت تصدی مسؤولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس محترم شورای اسلامی به منظور افزایش هماهنگی در دولت استعفای خود را از این سمت اعلام می‌نمایم.
 
اینجانب در طول حدود 300 روز فعالیت در این وزارتخانه همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به کار بستم و از همراهی صمیمانه همکاری این وزارتخانه در این مدت تشکر می‌کنم.
 
خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و دولت مردمی می‌دانم و تا پای جان در مسیر تحقق آرمان‌های رفیع آن و جهت تحقق گام دوم انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش خواهم کرد و از هیچگونه خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد ان‌شاءالله.
 
با احترام حجت‌الله عبدالملکی
 

عبدالملکی همچنین در توئیتی دیگر نوشت: «با توجه به دستور رئیس‌جمهور محترم نسبت به دغدغه برخی از بازنشستگان عزیز تامین اجتماعی، مقرر شد بسته‌های ویژه در قالب‌های مختلف که جزئیات آن به اطلاع می‌رسد برای آن‌ها در نظر گرفته شود؛ معیشت بازنشستگان به ویژه عزیزانی که دریافتی آنها حداقل است از اولویت‌های دولت مردمی است».
 

همچنین قرار است،‌ محمدهادی زاهدی‌وفا معاون اسبق وزیر اقتصاد به عنوان سرپرست وزارت تعاون معرفی شود.