هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 8 تير 1401
ساعت 07:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 13:43
يكشنبه 8 خرداد 1401 13:41 ساعت
2022-5-29 13:43:01
شناسه خبر : 358016
استاندار خوزستان گفت: تاکنون پیکر ۲۹ نفر از شهروندان را از زیر آوار متروپل آبادان کشف کردیم که سه نفر آنها مجهول‌الهویه هستند.
 استاندار خوزستان گفت: تاکنون پیکر ۲۹ نفر از شهروندان را از زیر آوار متروپل آبادان کشف کردیم که سه نفر آنها مجهول‌الهویه هستند.
 
به گزارش رجانیوز، صادق خلیلیان صبح امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس جلسه‌ای که بعد از ظهر با حضور وزیر کشور گرفتیم، مقرر شد بعد از مقاوم سازی ساختمان متروپل در چهار جبهه کاری عملیات آواربرداری را انجام دهیم؛ زیرا امکان ریزش این ساختمان به حداقل ممکن کاهش می‌یابد و از چهار جهت عملیات در محوطه کارگاهی انجام می‌شود.
 
استاندار خوزستان افزود: با توجه به خطراتی که در زمینه ریزش مابقی سازه متروپل وجود دارد، امید است هرچه سریع‌تر بتوانیم کار آواربرداری را از این ساختان را انجام دهیم و مابقی پیکرهای متوفیان را از زیر آوار خارج کنیم.
 
خلیلیان با اشاره به مصدومان ساختان متروپل تصریح کرد: بر اساس آمار اولیه ۳۸ نفر آمار مفقودان توسط خانواده‌ها اعلام شد که تاکنون پیکر ۲۹ نفر از شهروندان را از زیر آوار کشف کردیم که سه نفر آنها مجهول‌الهویه هستند.
 
وی گفت: همه تلاش‌ها و امکانات به کار گرفته می‌شوند تا آخرین فردی که زیر آوار وجود دارد از زیر آوار بیرون بیاید.