هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 14:21
شنبه 7 خرداد 1401 14:13 ساعت
2022-5-28 14:21:07
شناسه خبر : 357982
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران اعلام کرد: به دستور وزیر جهاد کشاورزی تشکل‌های بخش خصوصی توزیع مستقیم گوشت را انجام می‌دهند.
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران اعلام کرد: به دستور وزیر جهاد کشاورزی تشکل‌های بخش خصوصی توزیع مستقیم گوشت را انجام می‌دهند.
 
به گزارش رجانیوز، مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران کشور طی نامه ای به سازمان مدیریت میوه وتره بار شهرداری تهران درخواست کرد که برای توزیع مستقیم گوشت در تهران، ۱۵ غرفه در اختیار قرار دهد.
 
در این نامه آمده است:«به دستور وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توزیع مستقیم تولیدات از طریق تشکل های تخصصی به منظور کاهش قیمت گوشت قرمز و حذف دلالان، این اتحادیه در نظر دارد جهت توزیع گوشت قرمز به صورت مستقیم در ۱۵ غرفه از غرفه های اصلی سازمان میادین میوه وو تره بار تهران اقدام نماید لذا خواهشمند است در خصوص واگذاری این غرفه ها اقدام نمایید».
 
همچنین حسین سلامی، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام نیز با اشاره به لزوم حمایت از تولید داخلی، گفت: هم‌اکنون کمبودی در زمینه ذخایر استراتژیک سازمان پشتیبانی امور دام وجود ندارد و این سازمان گوشت گوساله کیلویی ۱۱۵هزار تومان و گوشت گوسفند کیلویی ۱۰۰هزار تومان را در میادین میوه و تره‌بار و واحدهای صنفی توزیع می‌کند اما برای تداوم عرضه باید از تولیدکننده حمایت شود.