هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 7 خرداد 1401 ساعت 12:54
شنبه 7 خرداد 1401 12:41 ساعت
2022-5-28 12:54:31
شناسه خبر : 357973
دقایقی پیش ۲ تن از ماموران فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بودند در خیابان طالقانی تهران مورد حمله ۲ فرد مسلح قرار گرفتند.
دقایقی پیش ۲ تن از ماموران فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بودند در خیابان طالقانی تهران مورد حمله ۲ فرد مسلح قرار گرفتند.
 
به گزارش رجانیوز، دقایقی پیش ۲ تن از ماموران فراجا بودند روبروی بانک تجارت واقع در خیابان طالقانی تهران مورد حمله قرار گرفتند.
 
عوامل مسلح توسط نیروهای فراجا دستگیر شدند.
 
براساس گزارش خبرنگار ایرنا که در محل حادثه حضور دارد، گفته می شود ۲ مأمور که از عوامل یگان ویژه فراجا بودند و یک عابر دچار مصدومیت شدند که یکی از مأموران وضعیت وخیمی دارد همچنین یک نفر از ضاربان دستگیر شده است.
 
بر اساس این گزارش در حال حاضر شرایط محل حادثه عادی است و منطقه تحت تدابیر امنیتی قرار دارد و از شهروندان خواسته شده تا از تردد و توقف در این منطقه عملیاتی خودداری کنند همچنین چند بازرس قضایی و انتظامی نیز در حال بررسی محل وقوع حادثه هستند.
 
سرهنگ مراد مرادی معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت درباره حادثه خیابان طالقانی توضیح داد و اعلام کرد در پی تجمع تعدادی از  افراد مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور  شخصی با سلاح کمری اقدام به تیراندازی به سمت ماموران و شهروندان کرده است که در این حادثه ۲ نفر از مامورین پلیس پایتخت بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا و صورت مجروح و جهت مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.
 
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت گفت: متهم دستگیر و بازجویی از او در حال انجام است و در حال حاضر امنیت در خیابان طالقانی و مناطق اطراف برقرار و مورد خاصی وجود ندارد.  
 
وی اظهارداشت: اطلاعات تکمیلی مجدد اعلام خواهد شد.