هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 ارديبهشت 1401
ساعت 04:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 6 بهمن 1400 ساعت 09:36
چهارشنبه 6 بهمن 1400 09:22 ساعت
2022-1-26 09:36:39
شناسه خبر : 354927
سخنگوی ارتش یمن بار دیگر به سرمایه گذاران خارجی در امارات هشدار داد.
سخنگوی ارتش یمن بار دیگر به سرمایه گذاران خارجی در امارات هشدار داد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از المسیره، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن بار دیگر به سرمایه گذاران خارجی در امارات هشدار داد.
 
وی در توئیتی با اشاره به برپایی نمایشگاه «اکسبو» در دبی نوشت: در مصاف با ما شاید شکست بخوری. توصیه می‌کنیم مقصد را تغییر دهید.
 
سخنگوی نیروهای مسلح یمن  پیش از این گفته بود که نیروهای یمنی آمادگی کامل را برای توسعه عملیات خود در مرحله آتی دارند و آماده‌اند تشدید حملات را با تشدید عملیات پاسخ دهند.
 
او  به شرکت‌‌های خارجی در امارات و سرمایه‌گذاران در این کشور توصیه کرد که امارات را ترک کنند؛ چرا که این کشور دیگر امن نیست.
 
سریع تأکید کرد: تا زمانی که امارات به حملات به یمن و محاصره این کشور و مردم یمن ادامه می‌دهد، به‌شکل مستمر در معرض حملات نیروهای مسلح این کشور خواهد بود.
 
سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که در پاسخ به حملات ائتلاف سعودی و اماراتی، یگان‌های موشکی و پهپادی یمن عملیات طوفان یمن2 را انجام داده و طی آن، مواضع و مناطق «حساس و حیاتی» در عربستان و امارات را هدف قرار داده‌ است.
 
ارتش یمن روز گذشته با انجام عملیاتی موسوم به «طوفان یمن2» پایگاه «الظفره» و اهداف حساس دیگر در ابوظبی را با تعداد زیادی از موشک‌های بالستیک ذوالفقار هدف قرار داد.
 
سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که در این عملیات شماری از پایگاه‌های نظامی در عمق خاک عربستان سعودی در منطقه «شروه» و مناطق دیگر با تعداد زیادی از پهپادهای نوع صماد1 و قاصف2کی هدف قرار گرفته است.