هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 ارديبهشت 1401
ساعت 04:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 5 بهمن 1400 ساعت 16:04
سه شنبه 5 بهمن 1400 15:47 ساعت
2022-1-25 16:04:24
شناسه خبر : 354921
– با رصد اطلاعاتی و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان بیش از ۲۸۰ تن کالاهای اساسی مردم از محتکران کشف و ضبط شد.
– با رصد اطلاعاتی و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان بیش از ۲۸۰ تن کالاهای اساسی مردم از محتکران کشف و ضبط شد.
 
به گزارش رجانیوز، با رصد اطلاعاتی و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی و با همکاری سازمان صمت و اداره کل تعزیرات حکومتی این استان، ۱۵۵ تن انواع برنج ویژه تنظیم بازار و داخلی، ۲۰ تن شکر، ۱۰۰ تن انواع روغن‌های نباتی خوراکی، ۲ تن مرغ منجمد تنظیم بازار و ۳ تن آرد یارانه‌ای از محتکران کشف و با متخلفان برخورد تعزیراتی شد.
 
بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی نظارت بر بازار و برخورد با متخلفان و سودجویان با هدف پیگیری مشکلات معیشتی مردم و برخورد با تخلفات صنفی در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان در دستور کار این اداره کل است.
 
همچنین روابط عمومی اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی اعلام کرد، این اقدامات نظارتی با جدیت تمام از سوی سربازان گمنام امام زمان «عج» تا کوتاه شدن دست سودجویان از بازار ادامه خواهد داشت.