هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 ارديبهشت 1401
ساعت 04:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 11:58
دوشنبه 4 بهمن 1400 11:54 ساعت
2022-1-24 11:58:28
شناسه خبر : 354861

گوانتسا بوتسوادزه بنیانگذار TradeZone LLC است، شرکتی که در زمینه فناوری های ابری فعالیت می کند و خدمات پلت فرم میزبانی وب را به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت به بازارهای گرجستان، اوکراین، آلمان، فنلاند، فرانسه، کانادا، هلند، انگلستان و ایالات متحده خدمات ارائه می دهد. این شرکت نه تنها به معرفی فناوری های پیشرفته می پردازد، بلکه معرفی مراقبت از محیط زیست و معرفی انرژی سبز را در اولویت خود می داند. توانمندسازی زنان در زمینه کارآفرینی نیز برای گوانتسا بوتسوادزه مهم است.

آینده ورلدباس

برای من به عنوان محقق مسائل جنسیتی، قدم گذاشتن در دنیای فناوری که طبق آمارهای جهانی در حوزه مردانه شناخته شده است، نوعی چالش بود. با این حال، همه اینها به من انگیزه بیشتری داد. همچنین با یک تیم حرفه ای شروع کردیم که احتمال شروع موفقیت آمیز را پیش بینی می کرد. من فعالانه درگیر مدیریت منابع انسانی هستم و قرار است در این زمینه تجربه کسب کنم که به من کمک زیادی در مدیریت صحیح کسب و کار خودم می کند.

دنیای فناوری از زمان خود جلوتر است! شاید حتی خواندن این مصاحبه شما را در جریان اخبار این دوره قرار ندهد!

گوانتسا بوتسوادزه، دکترای روابط بین‌الملل، کارشناسی ارشد دیپلماسی و روابط بین‌الملل، گفت: فناوری به سرعت در حال توسعه است و خدمات میزبانی وب نیز از این قاعده مستثنی نیست.

گوانتسا بوتسوادزه با جزئیات بیشتر در مورد استارتاپ ورلدباس به ما گفت: با ترکیب علایق خودم و تجربه انباشته شده، می خواهم برای زنان کارآفرین الگویی ایجاد کنم، به آنها انگیزه بدهم و آنها را متقاعد کنم که می توانند سهم قابل توجهی در توسعه داشته باشند.

به ما بگویید، هدف اصلی از ایجاد ورلدباس چه بود؟

WORLDBUS یک استارت آپ اختصاصی میزبانی وب مبتنی بر فناوری ابری است که از اواخر سال 2019 با نام TradeZone LLC در بازار فعالیت می کند. ورلدباس برای ارائه یک بستر میزبانی وب، خدمات مقرون به صرفه، با کیفیت و ممتاز را به مشتریان خود ارائه می دهد.

از سال 2022، ورلدباس یک مفهوم ویژه برای گسترش ارائه خدمات، با تمرکز بر فناوری های ابری، برنامه ریزی می کند. مقیاس برنامه های ما در بازار بین المللی با شعار شرکت ما - "چشم انداز نوین تجارت جهانی" مشخص شده است.

چه فرصت هایی را به مشتریان ارائه می دهید؟

ورلدباس طیف گسترده ای از خدمات فناوری اطلاعات را برای دوستداران تجارت و فناوری ارائه می دهد، از میزبانی مشترک cPanel گرفته تا مراکز داده مجازی، سرور شخصی مجازی (VPS)، سرور اختصاصی، ثبت دامنه و راه حل های ذخیره سازی. تمام خدمات ما بر اساس اصل نوآوری مستمر است که به طور مرتب ویژگی های جدیدی به آن اضافه می شود. سرورهای WORLDBUS در مکان‌های مختلف قرار دارند و بسته به نیاز کاربران، انتخاب گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

ما در حال حاضر خدمات مختلفی را در گرجستان، اوکراین، آلمان، فنلاند، فرانسه، کانادا، هلند، بریتانیا و ایالات متحده ارائه می دهیم.

همچنین اخیرا WORLDBUS به عنوان ثبت کننده رسمی دامنه های .ge، تاییدیه ای از سوی قفقاز آنلاین دریافت کرده است که به این شرکت کمک می کند تا خدمات خود را در سراسر جهان بیشتر گسترش دهد.

لوگو ورلدباس

خدمات شما برای کیست؟ بخش هدف شما چه کسی است؟

بخش خدمات ورلدباس از فضای میزبانی مشترک شروع می شود و به یک مرکز داده اختصاصی و مستقل گسترش می یابد و یک مخزن داده آنلاین برای دسترسی سریع و بدون درز به داده ها ایجاد می کند.

خدمات WORLDBUS نه تنها برای متخصصان فناوری اطلاعات، بلکه برای هر کسب و کار آنلاین و کاربر فضایی انعطاف پذیر طراحی شده است.

چه چیزی خدمات شما را متمایز می کند؟

مشتریان همیشه خواهان دسترسی به آخرین فناوری با کمترین هزینه هستند و WORLDBUS این سیاست را انتخاب کرده است. این فرمول موفقیت ما است که ما را در بازار متمایز می کند.

وضعیت بازار در زمان راه اندازی شرکت چگونه بود و در حال حاضر وضعیت شما چگونه است؟

شرکت های زیادی در زمینه میزبانی وب فعالیت می کنند. تعداد آنها با افزایش تقاضا روز به روز در حال افزایش است. فعالیت فناوری اطلاعات هرگز از توسعه باز نمی ایستد و محدود به زمان و مکان نیست.

زمانی که شرکت WORLDBUS در بازار ظاهر شد، اولویت چشم‌انداز دسترسی به بازار جهانی بود که می‌توان آن را رمز موفقیت ما دانست. در این صنعت عرضه در مقایسه با تقاضا «قطره ای در دریا» است. بنابراین، توسعه دائمی مورد نیاز است که نه تنها با بازار محلی، بلکه با روندها و نوآوری های جهانی نیز سازگار باشد.

کلید موفقیت و پیشرفت در سرویس مخزن در سه اصل کلیدی نهفته است: ارتقاء، امنیت، و چشم انداز ارائه خدمات جدید به کاربران نهایی!

بسیاری از شرکت‌های بزرگ یا کوچک در این دوره رشد کرده و یا دچار رکود شده‌اند. این فضای فرصت همچنین می تواند بسیار پرخطر باشد، بنابراین توسعه مداوم و خدمات انعطاف پذیر چیزی است که ما روی آن تمرکز می کنیم.

در مورد تیم WORLDBUS و تجربه آن به ما بگویید…

هسته اصلی تیم ورلدباس متشکل از کارشناسان و متخصصان با تجربه بین المللی است که تجربه کار در بازارهای بین المللی و محلی را دارند.

ما به تیم خود افتخار می کنیم که مراحل زیادی را برای پیشرفت حرفه ای طی کرده و شرکت را به سمت هدف توسعه جهانی خود هدایت کرده است. در آینده این یک دستاورد بزرگ برای شرکت ما در عرصه بین المللی خواهد بود.

برنامه های شما برای آینده چیست؟

در ورلدباس، به‌عنوان یک استارت‌آپ نوظهور، ما در حال مدل‌سازی حرکت فناوری و بحث در مورد شرایط بهینه‌سازی مصرف انرژی برای محافظت از سیاره خود هستیم که در دنیای امروز بسیار مهم است.

به همین دلیل است که در کوتاه مدت، ما فکر می کنیم که فضاهای ذخیره سازی ابری خود را در تمام نقاط جهان با تمرکز توسعه دهیم. در میان مدت، ما برنامه ای برای راه اندازی CDN خود داریم و در بلندمدت، قصد داریم مراکز داده جدید انرژی سبز را برای کاهش آلودگی راه اندازی کنیم.

ورلدباس در بلند مدت بر توسعه دیتاسنتر سبز تمرکز دارد.لینک منبع: https://www.marketer.ge/worldbus-about