هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 ارديبهشت 1401
ساعت 04:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 4 بهمن 1400 ساعت 11:41
دوشنبه 4 بهمن 1400 11:40 ساعت
2022-1-24 11:41:31
شناسه خبر : 354858
اینستاگرام جزو شبکه های اجتماعی پرطرفدار میباشد. به همین دلیل همه کسب و کارها در ابتدای کار صفحه اینستاگرام و درآمد اینترنتی خود را راه اندازی میکنند. اما برای درآمد بالا قطعا فقط راه اندازی پیج کافی نیست. در این مقاله نکات مهم برای افزایش فروش در اینستاگرام ارائه میشود.

روش های افزایش فروش در اینستاگرام

درآمدزایی این روزها دغدغه همه مردم میباشد و حتی صاحبین کسب و کار ها هم بدنبال افزایش فروش و برند سازی خود از طریق فعالیت در اینستاگرام هستند. اما متاسفانه به دلیل نداشتن تخصص و تجربه کافی هزینه های هنگفتی برای تبلیغات و خرید فالوور و لایک به شرکت ها پرداخت میکنند.

افزایش فالوور فقط با یک تکنیک

گاهی اوقات فقط با دانستن یک نکته ، اما درست و هدفمند میتوانید ورودی های زیادی از طریق اینستاگرام به دست آوردید. برای موفقیت قطعا تجربه و دانش اهمیت بالایی دارد. چون اجرای نکات درست و اصولی تا حد زیادی از هزینه های اضافی کم میکند و ورودی های هدفمندتری جذب کسب و کارتان میشود.

خدمات اینستاگرام وبیمو

 

در تصویر بالا روند رشد یک پیج را به صورت کاملا استاندارد و هدفمند می بینید. همانطور که مشاهده میکنید در کمتر از 5 ماه درآمد و فالوور های شما افزایش پیدا میکند اما به شرطی که راه درست را بلد باشید.

مشاوره رایگان اینستاگرام در وبیمو

در مشاوره اینستاگرام وبیمو پیج کسب و کارتان بطور کامل بررسی میشود و نقاط ضعف و قوت آن به همراه راه حل به شما ارائه میشود. مزیتی که مشاوره رایگان اینستاگرام دارد این است که شما بدون پرداخت هزینه ای میتوانید از تجربیات افراد متخصص در این زمینه برای رشد و افزایش درآمد خود استفاده کنید.

انجام خدمات اینستاگرام

یکی دیگر از راه حل هایی که به شما در افزایش فروش کمک میکند. خدمات اینستاگرام است. بعد از مشاوره رایگانی که انجام شده برای انجام تولید محتوای حرفه ای و تبلیغات درست و هدفمند نیاز به تیمی دارید که در این زمینه شمارا همراهی کنند تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید. متاسفانه برخی کسب و کارها خواسته یا ناخواسته اقدام به خرید فالوور و لایک میکنند در حالی که اینکار به هیچ وجه توصیه نمیشود و بهترین راه حل مشاوره و انجام خدمات توسط تیمی حرفه ای است. خدمات قابل ارائه در شرکت وبیمو اعم از تبلیغات گسترده ، تبلیغات استوری و پستی ، تولید محتوای حرفه ای ، جذب محاطب هدف ، تدوین و گرافیک پیج میباشد.

خدمات ادمینی پیج

اکثر صاحبین کسب و کار ها فرصت کافی برای مدیریت پیج خود ندارند . از طرفی تسلط داشتن و تخصص در زمینه اینستاگرام ممکن است دشوار باشد بنابراین مدیریت پیج اینستاگرام کمک میکند تا هم در وقت شما صرفه جویی شود و هم مدیریت پیج با تیمی باشد که تخصص و تسلط کامل به تمامی استاندارد ها و الگوریتم های اینستاگرام دارد. در واقع ادمینی پیج شما توسط تیمی انجام میشود که به کارهای زیر مسلط باشد  :

  1. تسلط کامل به اینستاگرام و الگوریتم های آن
  2. تخصص در زمینه تدوین و گرافیک
  3. تخصص در زمینه تبیلغات هدفمند
  4. تخصص در انجام تولید محتوای حرفه ای و کاربر پسند
  5. ترفند های افزایش بازدید و لایک
  6. ارائه گزارش های ماهانه

مدیریت پیج اینستاگرام

در کلام آخر تصویر بالا میزان ورودی فقط یک پست از اکسپلور میباشد. لازمه این تعداد ورودی ، دانش تولید محتوای حرفه ای ، تقویم محتوایی ، تبلیغات درست ، اعتماد سازی و... میباشد. برای اینکه ورودی های شما به این عدد برسد نیاز به خدمات وبیمو دارید تا در این مسیر شمارا همراهی کند. اگر شما هم دوست دارید در کمترین زمان بصورت حرفه ای در اینستاگرام رشد کنید برای گرفتن مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید.

09046004990