هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 31 ارديبهشت 1401
ساعت 04:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 3 بهمن 1400 ساعت 14:27
يكشنبه 3 بهمن 1400 14:13 ساعت
2022-1-23 14:27:21
شناسه خبر : 354849
یک کارشناس هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
یک کارشناس هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.
 
به گزارش رجانیوز، کبری رفیعی در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی گفت: از روز یکشنبه در بیشتر مناطق کشور جو آرام خواهد بود و آسمان هم صاف، همین شرایط سبب می‌شود در شهر‌های پر جمعیت و صنعتی از جمله تهران، کرج، اصفهان و اراک با افزایش غلظت آلاینده‌های جوی کاهش کیفیت هوا را داشته باشیم.
 
وی ادامه داد:برای روز‌های دوشنبه و سه شنبه در ارتفاعات آذربایجان غربی همچنین با عبور موج بارشی از بعد از ظهر چهارشنبه در نوار غربی کشور و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده را شاهد هستیم.
 
رفیعی گفت:در روز پنجشنبه آذربایجان‌های شرقی و غربی، چهارمحال بختیاری، کهکیلویه‌و بویراحمد، جنوب اصفهان، غرب کردستان، ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف و باران و وزش باد را خواهند داشت.
 
این کارشناس هواشناسی گفت:در روز پنجشنبه در سایر نقاط کشور شامل شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز، بارش پراکنده و موقتی همراه با وزش باد را شاهد خواهیم بود.
 
وی گفت:از نظر شرایط دمایی از امروز تا روز چهارشنبه ماندگاری هوای سرد را در شمال غرب و غرب کشور خواهیم داشت، اما در نیمه شمالی کشور به ویژه افزایش تدریجی ۴ تا ۸ درجه‌ای دما را پیش بینی می‌کنیم.
 
وی در پایان در مورد آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت:تهران امروز آسمان صاف همراه با غبار محلی خواهد بود حداکثر دما ۷ درجه بالای صفر پیش بینی می‌شود وحداقل دما نیز فردا به حدود ۱ درجه زیر صفر خواهد رسید.