هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 7 خرداد 1401
ساعت 05:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 دى 1400 ساعت 10:40
چهارشنبه 29 دى 1400 10:38 ساعت
2022-1-19 10:40:23
شناسه خبر : 354701
به گزارش رجانیوز، محمد زعیم‌زاده، جانشین سردبیر روزنامه فرهیختگان در واکنش به مطلب محمد مهاجری(از چهره های رسانه ای نزدیک به روحانی و لاریجانی) پیرامون گزارش گاف بزرگ عراقچی در وین شش نوشت:
 
جناب مهاجری سلام
یادداشت کوتاه شما درباره مطلب امروز روزنامه فرهیختگان را مطالعه کردم، ما را درباره مذاکرات جناب عراقچی متهم به دروغگویی کرده‌اید. ایرادی ندارد. فقط از شما استاد اخلاق! و پیشکسوت عرصه خبر چند تقاضا دارم.
 
اول: حالا که مسئولیت رسانه‌ای بازمانده‌های دولت روحانی را برعهده گرفته‌اید و همراه جناب عراقچی که هنوز در ساختمان وزارت خارجه مستقر هستند به اسناد مذاکرات دسترسی دارید، لطفا متن مذاکرات وین شش را منتشر کنید تا مشخص شود ما چقدر دروغ گفته‌ایم؟
 
جناب مهاجری شما که به نیابت از آقای عراقچی به میدان آمده‌اید خوب است از ایشان، نظر جناب ظریف درباره وین شش را هم بپرسید و چون انسان راستگویی هستید آن را هم رسانه‌ای کنید.
 
دوم: درباره منابع مالی روزنامه کنایه‌ای زده‌اید. خب الحمدلله وضعیت مالی فرهیختگان شفاف و برای نهادهای نظارتی قابل بررسی است اما شما به عنوان سردبیر یک خبرگزاری، حاضرید درباره رابطه مالی رسانه‌تان با رئیس مجلس سابق، معاون مطبوعاتی اسبق ارشاد و آگهی‌های دولتی در دولت روحانی توضیح بدهید؟
 
سوم:جناب ما اصولگراها! یک توصیه به شما دارم. وضع اصلاح‌طلبی و اصول‌گرایی آنقدر خراب است که خودشان هم آن را گردن نمی‌گیرند. لازم نیست شما فداکاری کنید و هم‌زمان با نشستن سر سفره اصلاح‌طلبان، اصولگرایی را گردن بگیرید.