هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 18 مرداد 1401
ساعت 15:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 25 دى 1400 ساعت 13:47
شنبه 25 دى 1400 13:30 ساعت
2022-1-15 13:47:45
شناسه خبر : 354482
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای از برداشته شدن کف قیمتی بلیت هواپیما در آژانس‌های هواپیمایی کشور، خبر داد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای از برداشته شدن کف قیمتی بلیت هواپیما در آژانس‌های هواپیمایی کشور، خبر داد.
 
 به گزارش رجانیوز، مجتبی یوسفی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، از برداشته شدن کف قیمتی بلیت هواپیما در آژانس‌های هواپیمایی کشور خبر داد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: یک طرح سوالی از وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مطرح شد و آقای قاسمی در این کمیسیون حضور پیدا کرد تا پاسخگوی افزایش قیمت بلیت هواپیما باشد.
 
وی ادامه داد: متاسفانه در دوره آقای آخوندی قیمت بلیت هواپیما‌ها آزاد و شناورسازی شده بود و این شناورسازی باعث شده بود که هر ایرلاینی برای خود در هر پیکی از سال قیمتی در نظر بگیرد این در حالی بود که در این قیمت گذاری‌ها هیچ آپشنی برای رفاه مردم وجود نداشت.
 
یوسفی تصریح کرد: در این دولت، یک قیمت ثابتی را برای بلیت هواپیما در نظر گرفته شد، اما متاسفانه سازمان هواپیمایی کشوری یک حداقل قیمتی را برای بلیت در نظر گرفت که این موضوع نمی‌توانست قیمت بلیط را کاهشی کند از این رو با طرح سوالی که انجام شد هفته گذشته کف قیمت بلیت هواپیما برداشته شد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس بیان داشت: متاسفانه کف قیمت بلیت هواپیما روی عدد 600 هزار تومان بسته شده بود که اکنون این کف قیمت بلیت هواپیما برداشته شده است و متولیان امر قول داده اند که برای بلیت هواپیما یک قیمت ثابتی در نظر بگیرند و از شناورسازی قیمت‌ها جلوگیری کنند.
 
یوسفی تاکید کرد: سقف بلیت هواپیما هم باید به قبل از شرایط کرونایی بازگردد و مجلس به دنبال این موضوع هم هستیم.
 
منبع: فارس