هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 8 خرداد 1401
ساعت 07:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 21 دى 1400 ساعت 13:26
سه شنبه 21 دى 1400 12:23 ساعت
2022-1-11 13:26:39
شناسه خبر : 354415
معاون برنامه ریزی وزارت نفت گفت: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در حال تهیه زیرساخت‌های لازم نرم افزاری و سخت افزاری است برای اجرای طرح «بنزین برای همه» است.
معاون برنامه ریزی وزارت نفت گفت: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در حال تهیه زیرساخت‌های لازم نرم افزاری و سخت افزاری است برای اجرای طرح «بنزین برای همه» است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از میزان، هوشنگ فلاحتیان، در مورد اجرای طرح «بنزین برای همه»، اظهار داشت: در حال حاضر اجرای این طرح برای کل کشور مطرح نیست و قرار است یک طرح پایلوتی در دو منطقه کیش و قشم اجرایی شود.
 
وی ادامه داد: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در حال تهیه زیرساخت‌های لازم نرم افزاری و سخت افزاری است و هر زمان که این زیرساخت‌ها آماده شود، اجرای طرح «بنزین برای همه» را انجام خواهند داد.
 
معاون برنامه ریزی وزارت نفت عنوان کرد: هر زمان که این زیرساخت‌ها به معنای واقعی آمادگی کامل برای اجرای این طرح را پیدا کرد، طی مراحلی آنرا در موقعیت‌های کوچک اجرایی کرده و نقاط قوت و ضعف آنرا مورد بررسی قرارداده و گزارش آنرا به مسئولان کشور ارائه می‌کنیم.
 
وی با اشاره به زمان اجرای این طرح در کیش و قشم، افزود: هر زمان که زیرساخت‌ها و قابلیت استفاده از شرایط سخت افزاری و نرم افزاری برای مردم فراهم شد، ممکن است اول بهمن ماه یا بعد از آن باشد، این طرح اجرایی خواهد شد.
 
فلاحتیان افزود: در رابطه با اجرایی شدن این طرح دستگاه‌های مختلفی از جمله وزارت ارتباطات، وزارت نفت، وزارت اقتصاد، بانک مرکزی، سازرمان هدفمندی یارانه‌ها و وزارت تعاون مسئولیت‌هایی را برعهده دارند لذا هماهنگی‌ها در حال انجام است.
 
معاون برنامه ریزی وزارت نفت با بیان اینکه نرم افزارها و سخت افزارهای این طرح در حال تکمیل اند، خاطرنشان کرد: پس از بهره برداری کامل از سیستم‌ها این طرح به صورت آزمایشی در کیش و قشم اجرایی خواهد شد.