هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 19 دى 1400 ساعت 09:13
يكشنبه 19 دى 1400 09:04 ساعت
2022-1-9 09:13:09
شناسه خبر : 354282
تصمیم AFC بر حذف پرسپولیس، استقلال و گل‌گهر از لیگ قهرمانان آسیا واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت.
تصمیم AFC بر حذف پرسپولیس، استقلال و گل‌گهر از لیگ قهرمانان آسیا واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از جوان، تصمیم AFC بر حذف پرسپولیس، استقلال و گل‌گهر از لیگ قهرمانان آسیا واکنش‌های بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت. کاربران این اتفاق را غیر قابل قبول دانستند و از دستگاه‌های نظارتی به خصوص مجلس شورای اسلامی خواستند تا با ورود به مسئله دلایل آن را بررسی و مقصران را مشخص نماید. برخی کاربران اعلام کردند که چندان از این مسئله ناراحت نشدند، چراکه باعث خواهد شد تا باشگاه‌های ایرانی بیش از پیش به اصلاح خود اقدام کنند هر چند برخی معتقد بودند قرار نیست این باشگاه‌ها هیچ‌گاه از گذشته درس بگیرند. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران در این خصوص مرور شده است.
 
مجید رفیعی:
از خبر حذف استقلال، پرسپولیس و گل‌گهر از لیگ قهرمانان آسیا شوکه نشدم! کسی با ما تعارف ندارد. ما هم آنقدر زرنگ نیستیم که سر همه کلاه بگذاریم. امیدوارم مجلس کیسه درستی به تن وزارت ورزش بکشد. می‌کشد؟!
 
محمود احمدی:
میدان مهم آسیا را به کدام بی‌عرضگی‌ها واگذار کردید؟ حذف تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا نشان می‌دهد که عرصه ورزش از اراده وزارت ورزش خارج شده است. پایمال شدن حقوق باشگاه‌های پر طرفدار ایرانی در آسیا و تحقیر میلیون‌ها ایرانی به هیچ وجه قابل اغماض نیست.
 
محمدامین میرزایی:
حذف استقلال و پرسپولیس نتیجه تمام «ترک فعل»‌ها و «بی‌تفاوتی»‌های حسن روحانی و دولتش بود نسبت به آن چیز‌هایی که برای مردم اهمیت داشت!
 
محمدصادق عبداللهی:
حذف استقلال و پرسپولیس فقط مسئله‌ای ورزشی یا سیاسی نیست، به‌نظرم بیشتر مسئله‌ای فرهنگی است که نشان می‌دهد نه‌تن‌ها ما بلکه دستگاه‌ها، ساختار‌ها و سازمان‌های اداری ما همچنان نظم‌پذیر و قانون‌مدار نیستند و با نهایت شلختگی و بی‌قانونی جلو می‌رویم. هر بار هم به نوعی از این ضربه می‌خوریم.
 
فرهاد اشوندی:
خبر حذف استقلال، پرسپولیس و گل‌گهر از لیگ قهرمانان آسیا رو هم بذارید کنار همه خبر‌های تلخ دی‌ماه؛ درس می‌گیریم؟ درست می‌شیم؟ نه! فراموش نمی‌کنیم، اما باز اشتباهاتمون رو تکرار می‌کنیم.
 
المیرا شریفی:
حذف سه تیم خوب فوتبال کشور از لیگ قهرمانان آسیا یه اتفاق معمولی نیست؛ اتفاقی بسیار بد و زشت برای ورزش ایرانه.
 
نوید مستفیضی:
هشت سال وعده خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال را دادند و هیچ وقت این وعده را عملی نکردند. اگر امروز این دو تیم محبوب از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند به مسبب این وضعیت هم سلامی عرض کنید!
 
فریدون حسن:
پرسپولیسی‌ها میگن مثل هر سال مدرک فرستادیم، استقلالی‌ها هم، بعد می‌پرسن چرا حذف شدیم؟ آخه از چی مدرک فرستادین؟ از بدهی مالیاتیتون یا از طلبکارای خارجیتون؟ از ورزشگاه نداشته یا از مالک مشترک؟! تازه بعضی‌ها هم دنبال رنگی کردن ماجرا هستن. بابا صد رحمت به سنگ پای قزوین خیلی رو دارید.
 
احمد پورموسی:
تا کی قرار است ما چوب بی‌خیالی‌ها، بی‌توجهی‌ها و کم‌کاری‌های مسئولان فوتبالی را بخوریم؟! یک بار جریمه‌های بین‌المللی، یک بار لغو مجوز‌های بین‌المللی و... خب تا به کی؟ کی باید پاسخگو باشند؟