00/10/18 - 15:09 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 354273
منابع رسانه‌ای امروز شنبه از وقوع درگیری‌های شدید میان نظامیان ارتش عراق و بقایای عناصر داعش در اطراف «طارمیه» واقع در بغداد خبر دادند.
منابع رسانه‌ای امروز شنبه از وقوع درگیری‌های شدید میان نظامیان ارتش عراق و بقایای عناصر داعش در اطراف «طارمیه» واقع در بغداد خبر دادند.
 
به گزارش رجانیوز، منابع رسانه‌ای امروز شنبه از وقوع درگیری‌های شدید میان نظامیان ارتش عراق و بقایای عناصر داعش در اطراف «طارمیه» واقع در بغداد خبر دادند.
 
بر اساس این گزارش، رسانه‌های عراقی اعلام کردند که به دنبال درگیری‌های مذکور ۵ نیروی امنیتی عراق زخمی شده اند. این درحالی است که یک عنصر تکفیری نیز در این درگیری‌ها به هلاکت رسیده است.
 
پیشتر فرماندهی عملیات بغداد از خنثی سازی یک عملیات تروریستی در شمال این شهر خبر داد. فرماندهی عملیات بغداد اعلام کرد که هدف از عملیات تروریستی مذکور هدف قرار دادن شمال بغداد بوده است.
 
در بیانیه فرماندهی عملیات بغداد آمده است: یک عامل انتحاری که بمب به خود بسته بود قصد انجام عملیات تروریستی در شمال بغداد را داشت که توسط نیرو‌های امنیتی به هلاکت رسید.
 
روز پنجشنبه گذشته نیز افراد مسلح ناشناس به خانه «احمد عبدالمطلب عبدالرزاق» از فرماندهان تیپ ۴۵ حشد شعبی در بغداد یورش بردند. افراد مسلح ناشناس که با هدف ترور این فرمانده حشد شعبی و خانواده اش به منزل آن‌ها یورش بردند، تمامی افراد حاضر در خانه را به گلوله بستند.
 
شاهدان عینی اعلام کردند که احمد عبدالمطلب هدف اصابت چندین گلوله در نقاط مختلف بدنش قرار گرفته است و هم اکنون در بیمارستان به سر می‌برد. این درحالی است که ۵ تن از اعضای خانواده این فرمانده حشد شعبی به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از اصابت گلوله‌ها به شهادت رسیدند.