هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 18 مرداد 1401
ساعت 05:10
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 17 دى 1400 ساعت 18:13
جمعه 17 دى 1400 18:09 ساعت
2022-1-7 18:13:38
شناسه خبر : 354228
نماینده مجلس اعلام کرد که خانه ملت از حسن روحانی به دلیل ترک فعل درباره دو باشگاه تهرانی استقلال و پرسپولیس که در نهایت باعث حذف آنها از آسیا شد شکایت می‌کند.
نماینده مجلس اعلام کرد که خانه ملت از حسن روحانی به دلیل ترک فعل درباره دو باشگاه تهرانی استقلال و پرسپولیس که در نهایت باعث حذف آنها از آسیا شد شکایت می‌کند.
گروه سیاسی-رجانیوز: احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا، با ابراز تاسف نسبت به حذف استقلال و پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اعلام کرد که مجلس از حسن روحانی به دلیل ترک فعل درباره ۲ باشگاه تهرانی شکایت می‌کند.
 
وی ادامه داد: در سال‌های قبل بارها نسبت به حرفه‌ای شدن استقلال و پرسپولیس هشدارهای متعددی به فدراسیون فوتبال داده شده بود که علیرغم اطلاع دولت قبل از این موضوع هیچ اقدامی برای حل مشکلات این ۲ باشگاه انجام نشد.
 
نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد شدید نسبت به بی تفاوتی دولت روحانی نسبت به امورات کشور گفت: همان دولتی که ارز را به دلیل سیاست‌های غلط به آن قیمت بالا می‌رساند و نسبت به مشکلات کرونا برای جان و اقتصاد مردم بی تفاوت بود، درباره استقلال و پرسپولیس همانقدر بی تفاوتی از خود نشان داد که امروز هر دوی این تیم‌ها از آسیا حذف شده‌اند.
 
نادری از عملکرد وزرای اقتصاد و ورزش دولت روحانی انتقاد و تصریح کرد: امروز وقت آن رسیده دولت روحانی بابت تمام مشکلاتی که برای مردم ایجاد کرده پاسخگو باشد.
 
وی از استفاده نمایندگان از ابزارهای قانونی خود مانند کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبرداد و گفت: نمایندگان هم از ابزارهای قانونی خود در مجلس مانند کمیسیون اصل ۹۰ استفاده خواهند کرد و هم شکایتی از حسن روحانی برای ترک فعل در این زمینه تهیه و تقدیم دستگاه قضایی خواهند کرد. نامه ای هم برای تاکید بر دادگاهی شدن حسن روحانی به قوه قضائیه خواهیم نوشت.