هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 14 دى 1400 ساعت 19:49
سه شنبه 14 دى 1400 19:46 ساعت
2022-1-4 19:49:54
شناسه خبر : 354175
رئیس‌جمهور برای بررسی وضعیت سیل‌زدگان استان‌های جنوبی، علی‌اکبر محرابیان را مأمور حضور و بازدید از روند کمک و امدادرسانی کرد.
رئیس‌جمهور برای بررسی وضعیت سیل‌زدگان استان‌های جنوبی، علی‌اکبر محرابیان را مأمور حضور و بازدید از روند کمک و امدادرسانی کرد.
گروه سیاسی-رجانیوز: آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور، علی‌اکبر محرابیان وزیر نیرو را به‌عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور مأمور کرد تا ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان، گزارشی را از آخرین اقدامات صورت‌گرفته برای کمک و امدادرسانی به مردم در این استان‌ها ارائه نماید.
 
همچنین غلامحسین اسماعیلی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور به‌نمایندگی از آیت‌الله رئیسی در تماس‌های تلفنی جداگانه با استانداران استان‌های فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان، آخرین اقدامات و تدابیر صورت‌گرفته برای رسیدگی به وضع سیل‌زدگان را جویا شد و بر امدادرسانی سریع به سیل‌زدگان و انجام اقدامات جهادی با همکاری گروه‌های مختلف برای رفع آبگرفتگی و لایروبی معابر و منازل مسکونی و تأمین اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان تأکید کرد.
 
در این تماس‌ها مقرر شد استانداران خسارات وارده به مناطق مسکونی و باغات را برآورد کنند تا در جلسه آینده هیئت دولت در خصوص نحوه جبران خسارت  تصمیم‌گیری شود.