هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 11 خرداد 1402
ساعت 13:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 16 آذر 1400 ساعت 14:35
سه شنبه 16 آذر 1400 14:29 ساعت
2021-12-7 14:35:01
شناسه خبر : 353441
در شرایطی که انتظار می‌رود مسئولان وزارت علوم به سرعت با عوامل این برنامه برخورد جدی کنند؛ تاکنون هیچ یک از مسئولان وزارت علوم و دانشگاه تربیت مدرس درباره این برنامه توضیحی نداده‌اند.
در شرایطی که انتظار می‌رود مسئولان وزارت علوم به سرعت با عوامل این برنامه برخورد جدی کنند؛ تاکنون هیچ یک از مسئولان وزارت علوم و دانشگاه تربیت مدرس درباره این برنامه توضیحی نداده‌اند.
گروه اجتماعی-رجانیوز: «در حین صحبت با غزاله عصبانی شدم و او را هل دادم و سر او به دستگیره تخت خورد و از حال رفت. چند بار این حرکت را تکرار کردم (کوبیدن سر مقتوله به دستگیره تخت) و سپس با میله بارفیکس پنج یا شش ضربه به سر او زدم. بعد از این که او را داخل چند کیسه زباله گذاشتم و بعد از جمع کردن جسد و قرار دادن آن داخل چمدان به مدت حداقل ۱۲ دقیقه در آن حالت او را نگه‌داری و حمل کردم و در آخر در سطل زباله مکانیزه انداختم و فردای آن روز نیز برای بررسی سطل زباله به محل آن در میدان مینا رفتم». این روایت آرمان عبدالعالی قاتل بی رحمی است که با جنایتی وحشتناک همه را شوکه کرد. قتلی که هشت سال از آن می‌گذرد اما هنوز خانواده مقتول نتوانستند با پیکر دخترشان خداحافظی کنند.
 
با این وجود عده‌ای از مسئولان و اساتید دانشگاه تربیت مدرس در اقدامی عجیب مراسم فارغ التحصلی نمادین برای این قاتل سنگدل برگزار کردند تا بار دیگر بر زخم خانواده غزاله شکوری نمک بپاشند. این اقدام گستاخانه در تمجید از یک قاتل آن هم در یک محیط دانشگاهی اتفاقی عجیب و توهین آمیز است که جامعه علمی کشور با تعجب شاهد آن بوده است. در شرایطی که انتظار می‌رود مسئولان وزارت علوم به سرعت با عوامل این برنامه برخورد جدی کنند؛ تاکنون هیچ یک از مسئولان وزارت علوم و دانشگاه تربیت مدرس درباره این برنامه توضیحی نداده‌اند.
 
این عملیات روانی طراحی شده همزمان با دروغگویی رسانه‌های خارج نشین است که آرمان عبدالعالی را کودک خطاب می‌کنند. گفتنی است آرمان عبدالعالی در زمان ارتکاب قتل فقط هشت روز تا ۱۸ سالگی فاصله داشت و در زمان اجرای حکم قصاص ۲۵ ساله بود. درحالیکه هفته گذشته تلاش‌ها برای کسب رضایت خانواده مقتول با حضور قاضی و خادمان حرم رضوی به نتیجه نرسید این قاتل سنگدل به دار مجازات آویخته شد.