00/9/14 - 12:20 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 353365
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها با دریافت نرخ بهره بالا عامل اصلی تحریم داخلی هستند که باید این مشکل حل شود.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها با دریافت نرخ بهره بالا عامل اصلی تحریم داخلی هستند که باید این مشکل حل شود.
 
به گزارش رجانیوز، سید البرز حسینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: روند کاری ما در کشور باید به سمتی حرکت کند که مردم به طور ملموس نتیجه تصمیمات مار ا ببینند.
 
وی بیان کرد: وضعیت اقتصادی و معیشتی کشور وخیم است و تورم بالای ۴۰ درصد زندگی مردم را مختل کرده است.
 
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از ام الفسادهای نظام اقتصادی ما رویه غلط بانک‌ها در بانکداری اسلامی است و آنان با این روند غلط خود و دریافت نرخ بهره بالا عامل اصلی تحریم داخلی هستند که باید این مشکل حل شود.
 
حسینی گفت: قیمت گذاری دستوری و مداخله زیاد در اقتصاد یکی دیگر از مشکلات کشورمان است و باعث می‌شود تولید رقابتی تضعیف شود.
 
وی با بیان اینکه همچنین شاهد معافیت مالیاتی فعالیت‌های سوداگرانه و نبود عدالت مالیاتی هستیم، تأکید کرد: در خصوص تغییر ریل اقتصادی کشور مقاومت زیادی می‌شود که باید این روند اصلاح شود.
 
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: تقاضای بنده از رئیس جمهور و دیگر مسئولان اجرایی کشور این است که روی تغییر ریل اقتصاد کشور تمرکز کنند تا شرایط به نفع مردم و اقتصاد کشور تغییر یابد.