هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 30 دى 1400
ساعت 11:02
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 10 آذر 1400 ساعت 13:39
چهارشنبه 10 آذر 1400 13:37 ساعت
2021-12-1 13:39:12
شناسه خبر : 353285

یکی از مواردی که بسیاری از خانواده ها و یا کسب و کار ها همواره با آن روبرو هستند جابجایی وسایل و حمل آنها به مقصدی دیگر است . از همین رو در این مقاله قصد کرده ایم که نکاتی را مرور کنیم که بخشی از دغدغه های شما را حین انجام عملیات باربری و حمل اثاثیه کاهش بدهد توصیه ما این است که این نوشته را تا انتها بخوانید تا بعد از این با مشکلات کمتری در باربری وسایل خود روبرو شوید و با اطلاعات بیشتری خدمات حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل و شرکت ها را درخواست نمایید .

 

 

مشکلات در مسائل مالی باربری ها

متاسفانه اکثر شرکت های اتوبار و وانت بار به خصوص در تهران دارای مشکلات بسیار زیادی در مبحث دریافت وجه از مشتریان هستند . برخی از این شرکت ها در ابتدا رقمی بسیار پایین را به فرد متقاضی اعلام می کنند و می گویند که قیمت تمام شده همان خواهد بود اما متاسفانه در انتهای کار به بهانه های مختلف و یا پرداخت انعام و شیرینی با کارگر ها مبالغ بسیار بیشتری را از مشتریان طلب می کنند و مشکلات زیادی را نیز ممکن است به وجود بیاورند . حتما دقت کنید که به طور کامل به شرکت مربوطه اعلام نمایید که بارهای شما به چه ترتیبی است و از چه طبقه ای به چه طبقه ی دیگری قرار است که اسباب و اثاثیه شما حمل گردد . در انتخاب شرکت باربری و وانت بار خود دقت ویژه ای داشته باشید تا به این نوع از مشکلات نخورید شرکت هایی مثل تضمین بار تهران میتواند انتخابی مناسب برای شما باشد 

کارگران بی کیفیت و بی تجربه 

یکی از بدترین ویژگی هایی که یک شرکت باربری و اتوبار میتواند داشته باشد دارا بودن کارگران و پرسنل بی تجربه ، بی اخلاق و بی مسئولیت است . اگر کسانی که جابجایی وسایل شما را به عهده گرفته اند مسئولیت پذیر و با تجربه نباشند به راحتی لوازم شما دارای خسارت های جبران ناپذیر خواهد شد . همچنین نیروهای کارگر شرکت مربوطه بایستی مودب و خوش اخلاق باشند تا به خواسته های شما به طور کامل جامع عمل بپوشانند حتما از شرکت های معتبر و با تجربه و به نام برای حمل بارهای سبک و سنگین خود استفاده نمایید تا دچار اینچنین مشکلاتی نگردید . 

باربری های محدوده خود را بیابید 

برای اینکه هزینه های حمل بار برای شما به صرفه تر بیوفتد و با سرعت بهتری به شما خدمت رسانی گردد بهتر است که شرکت هایی را برگزینید که در محدوده شما فعالیت می کنند . تصور کنید در شرق تهران هستید و با شرکتی هماهنگ کنید که در غربی ترین نقطه تهران است طبیعتا هزینه ای که این شرکت به شما اعلام خواهد نمود بیشتر از شرکت های هستند که در نزدیکی شما شعبه ای دارند . برای اینکه شرکت های باربری و نیسان بار اطراف خود را بیابید کافیست در گوگل محدوده خود را جستجو نمایید مثلا اگر قصد دارید وسایل خود را با نیسان جابجایی نمایید و در غرب تهران هستید کافیست جستجو کنید " نیسان بار غرب تهران " تا مشاهده نمایید که چه شرکت هایی در این ناحیه فعالی هستند . 

خدمات وانت تلفنی یا نیسان بار

گاهی اوقات بهتر است که به جای اینکه برای بارهای خود درخواست خاور یا ایسوزو یا خودروهای مشابه را بدهید از ماشین های سبک تر همچون وانت بار یا نیسان بار استفاده کنید تا هم سریعتر و هم ارزانتر بارهای خود را به مقصد مورد نظرتان برسانید . با خدمات وانت تلفنی با خیال آسوده تری بارهای خود را جابجا خواهید نمود البته به شرطی که از ماشین های درچجه یک و مطمئنی در امر حمل بارهای شما استفاده گردد . وانت بار ها و نیسان بار های زیادی هستند که در سطح شهر فعالیت می کنند بهتر آن است که با افرادی همکاری کنید که عضو اتحادیه باربری باشند و دارای مجوز حمل بار از اتحادیه باربری بوده باشند .

چگونه حمل بار مطئمن تری داشته باشیم 

اگر وسایل حساس زیادی دارید بهتر است که برای جابجایی آنها حتما از شرکت مربوطه بخواهید که خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را نیز برای شما انجام بدهند تا خدایی نکرده در صورت بروز هرگونه اتفاق غیر منتظره ای نیز اثاثیه شما ایمن باقی بمانند . همچنین اگر خود وسایلتان را بسته بندی می کنید دقت داشته باشید که آنها را در کارتن های محکم و سالم قرار دهید و مشخص کنید که در کدام کارتن ها وسایل شکستنی وجود دارد که با احتیاط بیشتری حمل گردند . 

سخن انتهایی 

پیدا کردن یک شرکت معتبر باربری یا وانت بار کار مشکلی است و اگر شرکتی را یافتید که خدمات خوبی به شما ارائه داد حتما آن را به دیگران معرفی نمایید تا روز به روز شرکت های ضعیف تر از بین بروند . ممکن است در حمل بارهای خود و انتخاب شرکت اتوبار و حمل بار به مشکلات زیادی بخورید بنابراین حتما با دقت فراوان و تحقیق اینکار را انجام دهید و بعد از اینکه شرکتی را انتخاب نمودید و برای انجام کار شما رسیدند حتما در روند اجرای کار آنها نظارت داشته باشید تا در حین انجام عملیات باربری آسیبی به وسایل شما وارد نگردد .26
پسندیدم