هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 2 آذر 1400
ساعت 10:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 10:57
سه شنبه 2 آذر 1400 10:48 ساعت
2021-11-23 10:57:53
شناسه خبر : 352989
معاون فنی مرکز بهداشت خراسان رضوی گفت: با خروج چهار شهر خراسان رضوی از وضعیت قرمز کرونایی، هم‌اکنون هیچ شهری در این استان در وضعیت قرمز قرار ندارد.
معاون فنی مرکز بهداشت خراسان رضوی گفت: با خروج چهار شهر خراسان رضوی از وضعیت قرمز کرونایی، هم‌اکنون هیچ شهری در این استان در وضعیت قرمز قرار ندارد.
 
به گزارش رجانیوز، مجید جعفری‌نژاد اظهار کرد: طبق آخرین رنگ‌بندی کرونایی، خوشبختانه در حال حاضر هیچیک از شهرهای خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار ندارند.
 
وی ادامه داد: شهرهای کاشمر، خلیل‌آباد، بردسکن و کوه‌سرخ از وضعیت قرمز خارج شدند و هم‌اکنون این ۴ شهرستان استان در وضعیت نارنجی قرار دارند، ضمن اینکه ۲۹ شهر دیگر استان نیز در وضعیت‌های زرد و آبی قرار دارند.
 
معاون فنی مرکز بهداشت خراسان رضوی تصریح کرد: خوشبختانه طبق آخرین رنگ‌بندی کرونایی در حال حاضر هیچیک از شهرهای خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار ندارند و از مجموع ۳۳ شهرستان استان ۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۸ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.
 
وی افزود: از افراد بالای ۱۲ سال و واجد شرایطی که به هر دلیل تاکنون نسبت به انجام واکسیناسیون کرونا اقدام نکرده‌اند می‌خواهیم که هرچه سریع‌تر این امر حیاتی را انجام دهند و بدون توجه به اخبار کذب و نادرست منتشر شده در فضای مجازی در خصوص واکسیناسیون، بهترین واکسن را در دسترس‌ترین واکسن بدانند و بیش از این در خصوص انجام واکسیناسیون خود تأخیر نداشته باشند.