هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 2 آذر 1400
ساعت 09:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 2 آذر 1400 ساعت 09:51
سه شنبه 2 آذر 1400 09:30 ساعت
2021-11-23 09:51:03
شناسه خبر : 352974
وضعیت افغانستان به گونه‌ای است که بسیار مشتاق همکاری با کشور ما هستند، ما از سرمایه گذاران افغان هم دعوت میکنیم تا در سرمایه‌گذاری‌های منطقه آزاد تجاری سیستان شرکت کنند.
وضعیت افغانستان به گونه‌ای است که بسیار مشتاق همکاری با کشور ما هستند، ما از سرمایه گذاران افغان هم دعوت میکنیم تا در سرمایه‌گذاری‌های منطقه آزاد تجاری سیستان شرکت کنند.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از ایسنا، دکتر سعید محمد دبیر مناطق آزاد تجاری و اقتصادی کشور گفت: وضعیت افغانستان به گونه‌ای است که بسیار مشتاق همکاری با کشور ما هستند، ما از سرمایه گذاران افغان هم دعوت می‌کنیم تا در سرمایه گذاری‌های منطقه آزاد تجاری سیستان شرکت کنند.
 
دبیر مناطق آزاد تجاری و اقتصادی کشور ادامه داد: منطقه آزاد چابهار معین منطقه آزاد سیستان است تا زمانی که بتواند به یک حد قابل قبولی برسد و بتواند بصورت مستقل عمل کند و باتوجه به اینکه اخیرا مصوبه‌ای را در کمیسیون اقتصادی دولت مبنی براینکه منطقه آزاد تجاری چابهار بتواند به منطقه آزاد سیستان کمک مالی کند را اخذ کردیم و براین اساس آقای کردی ماموریت ویژه دارند و از همین امروز کار بصورت جدی شروع خواهد شد.
 
وی در خصوص انتصاب مدیر اجرایی منطقه آزاد تجاری سیستان هم گفت: دکتر واعظی پور علاوه براینکه متولد زابل است، پیش از این هم در منطقه آزاد پیام سالها مسئولیت داشتند و باتوجه به تجربیات بسیارخوبی که در این زمینه دارند و از آن گذشته ارتباط خوبی که با دبیرخانه مناطق آزاد کشور دارند حتما تاثیرهای خوبی در این زمینه خواهد داشت.
 
دبیرمناطق آزاد کشور افزود: ما کاملا از شما حمایت خواهیم کرد و هرجایی را که احساس کردید نیاز به شروع عملیات اجرایی دارد را شروع کنید، در سیستان زیزساختهای بسیارخوبی محیاست و باید از این ظرفیتها از جمله شهر جدید رامشار باتوجه به ساخت و سازهای خوبی که انجام شده استفاده بهینه صورت پذیرد.
 
دکتر محمد ادامه داد: انتظار داریم که هرچه سریعتر فعالیت در منطقه آزاد سیستان آغاز و سرعت بگیرد.