هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 25 آبان 1400 ساعت 07:40
سه شنبه 25 آبان 1400 07:32 ساعت
2021-11-16 07:40:43
شناسه خبر : 352796
تعمیر در نمایندگی های مجاز از موارد مهمی است که پس از خرید هر نوع لوازمی توصیه می شود که انجام داده شود. یکی از مزیت های استفاده از خدمات تعمیر در نمایندگی های مجاز استفاده از خدمات حرفه ای و تخصصی می باشد. از مزیت های دیگر استفاده از خدمات نمایندگی های مجاز دسترسی به قطعات اصلی و فابریک می باشد.

اهمیت تعمیر لوازم خانگی در نمایندگی های مجاز

تعمیر در نمایندگی های مجاز از موارد مهمی است که  پس از خرید هر نوع لوازمی توصیه می شود که انجام داده شود.  یکی  از مزیت های  استفاده از خدمات تعمیر در نمایندگی های مجاز استفاده از خدمات حرفه ای و تخصصی می باشد. همه  تجهیزات و لوازم ممکن است در اثر گذشت زمان و یا استفاده نامناسب دچار ایراد و مشکل شود. پیدا کردن ایراد اصلی تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در بیشتر موارد بسیار تخصصی می باشد و انجام آن توسط یک فرد ناآشنا و غیر متخصص می تواند باعث ایجاد هزینه های بیشتر  و در مواردی آسیب دائمی به دستگاه شود. برای جلوگیری از بوجود آمدن شرایط غیرقابل جبران، یکی از مواردی که  به  خریداران و مخاطبان توصیه می شود،  استفاده از خدمات تعمیر در نمایندگی های مجاز برندی است که شما لوازم و تجهیزات خود را از آنها خریداری نموده اید.   

 

دلایل اهمیت تعمیر لوازم خانگی در نمایندگی های مجاز چیست

دلایل بسیاری وجود دارد که استفاده  از خدمات تعمیر در نمایندگی های مجاز را به شما توصیه می کنند که  این دلایل  عبارتند از:

 • استفاده از خدمات تعمیر در محل
 • گارانتی خدمات تعمیرات انجام شده
 •  صرفه جویی  در هزینه  و وقت

در حال حاضر بسیاری از نمایندگی های مجاز اقدام به ارائه خدمات تعمیر در محل پرداخته اند. ارائه  این خدمات باعث می شود تا حد زیادی هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا کند.

 • سرعت انجام کار
 • نظارت و کنترل کار تعمیرکاران
 • چک و سرویس منظم تجهیزات مورد استفاده به صورت دوره ای

شما می توانید  با پر کردن فرم هایی که در نمایندگی ها در اختیار شما قرار داده  می شود به صورت منظم اقدام به  بررسی دوره ای تجهیزات خود بنمایید و از بروز آسیب و مشکلات جدی جلوگیری نمایید.

 • دسترسی به قطعات با کیفیت
 • گارانتی قطعات
 •  گارانتی خدمات

 

 

 

گستردگی خدمات تعمیرات نمایندگی

نمایندگی ال جی در کرج

شهر کرج با توجه به گستردگی و تراکم جمعیت بالایی که دارد، یکی از مناطق پرمخاطب تجهیزات و لوازم خانگی ال جی می باشد. نمایندگی مرکزی  ال جی با توجه به تراکم جمعیت و اهمیت دسترسی مخاطبان به تعمیرات حرفه ای و تخصصی  و اهمیت تعمیر لوازم خانگی در نمایندگی مجاز  محصولات ال جی اقدام به واگذاری نمایندگی ال جی در کرج نموده  است. مهمترین مزایایی که قرار گرفتن نمایندگی ال جی در کرج برای مخاطبان دارد شامل مواردی از جمله:

 • دسترسی به قطعات اصل
 • کاهش هزینه های حمل و نقل و تعمیر لوازم خانگی

با قرار گرفتن نمایندگی تعمیرات ال جی در کرج، دیگر نیازی به فرستادن لوازم خانگی به مراکز دورتر  نمی باشد. با دسترسی راحتتر به نمایندگی تعمیرات  مجاز کاهش هزینه های تعمیرات بسیار چشمگیر خواهد بود.

 • امکان استفاده از خدمات تعمیر در محل   

 نمایندگی ال جی در مهرشهر

شهر مهرشهر یکی از مناطق نزدیک به شهر کرج است.  شما در این منطقه با تنوع سلیقه ها در استفاده از لوازم  خانگی روبرو هستید. کیفیت در تهیه لوازم خانگی شرط اول انتخاب آنها می باشد. نمایندگی ال جی در مهر شهر با توجه به  اهمیت استفاده از خدمات پس از فروش محصولات این گروه  و اهمیت تعمیر در نمایندگی های مجاز  اقدام به ارائه خدمات استاندارد تعمیرات محصولات و لوازم خانگی ال جی در مهر شهر نموده است.  تفاوتی نمی کند که شما در کدام منطقه ساکن می باشید، با یک تماس با نمایندگی ال جی در مهرشهر می توانید از خدمات حرفه ای گروه ال جی در این نمایندگی استفاده نمایید.

 

 

 

 

بهره مندی از نیروی با تجربه

 نمایندگی ال جی در فردیس

شهرستان فردیس یکی از مناطق پرتراکم در استان البرز می باشد. این تراکم جمعیت  تعداد بسیار زیادی از کاربران محصولات ال جی را به خود اختصاص داده است. تمایل کاربران به استفاده از خدمات تخصصی و اهمیت دسترسی به این خدمات، نمایندگی مرکزی ال جی را بر آن داشته است که  یکی از  مهمترین بخش  از  بخش های تعمیر در نمایندگی های مجاز ال جی را در این منطقه قرار دهد. از مهمترین مزیت های وجود نمایندگی ال جی در فردیس دسترسی به خدمات تخصصی همگام با نمایندگی مرکزی می باشد.  

 اهمیت گارانتی محصولات

 در بسیاری از مواقع توصیه می شود که از محصولات دارای گارانتی استفاده کنیم ؟ اما چرا گارانتی محصولات اهمیت دارد؟ جواب این سوال در زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که ما نیاز به تعمیر یا تعویض بخش های مهمی از لوازم خانگی خود را داشته باشیم. تهیه این قطعات بدون گارانتی  در موارد بسیاری باعث تحمیل هزینه های بالا برای مشتری خواهد شد. گارانتی محصولات به دلایل متنوعی اهمیت دارد که عبارتند از:

-جلب رضایت مشتری و اطمینان او از خدمات انجام شده

- حمایت از مصرف کننده

- حفظ مشتری و مشتری داری

- سودآوری برای شرکت استفاده از مزایای خدمات پس از فروش برای مشتری

- کاهش هزینه های تعمیر  و تعویض قطعات

 

 

 

عیب یابی اختصاصی

ماد سرویس

ماد سرویس یا خدمات مشتریان مادیران یکی از معتبرترین مجریان خدمات پس از فروش تمامی محصولات ال جی می باشد.اگر می خواهید اهمیت تعمیر لوازم خانگی در نمایندگی های مجاز را بهتر درک کنید، کافی است به خدمات ارائه شده توسط ماد سرویس نگاهی بیندازید. مزیت استفاده از خدمات شرکت مادیران شامل موارد زیر می باشد:

 • گارانتی کلیه خدمات
 • پاسخگویی به نیاز مشتریان
 • ارائه خدمات یکسان در تمامی نمایندگی های سراسر کشور
 • پشتیبانی  ویژه از نمایندگی ها با ایجاد یک شبکه هماهنگ و گسترده
 • برخورداری از نیروی کار حرفه ای

نیروی کار متخصص و حرفه ای سرمایه یک شرکت می باشد و مادسرویس با  بهره مندی از یک گروه با تجربه و برگزاری دوره هی پیشرفته و بروز رسانی اطلاعات از شرکت پیشرفته در زمینه  خدمات پس از فروش لوازم خانگی می باشد

 • استفاده از تجهیزات پیشرفته برای تعمیر و عیب یابی
 • مشتری مداری
 • ارائه قطعات با کیفیت و اصل

 یکی از موارد مهمی که در تعمیرات لوازم خانگی اهمیت دارد، استفاده از قطعات با کیفیت برای تعمیر یا جایگزینی با قطعات اصلی می باشد. شرکت ماد سرویس به شما ضمانت می دهد که از محصولات با کیفیت برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند.  

 

 

ارائه  خدمات توسط نمایندگی