هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 3 خرداد 1401
ساعت 04:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 آبان 1400 ساعت 12:17
دوشنبه 24 آبان 1400 12:11 ساعت
2021-11-15 12:17:44
شناسه خبر : 352762
معاون برون مرزی سازمان صداوسیما از ادامه پیگیری‌ها برای راه‌اندازی کانال سحر افغانستان خبر داد.
معاون برون مرزی سازمان صداوسیما از ادامه پیگیری‌ها برای راه‌اندازی کانال سحر افغانستان خبر داد.
 
به گزارش رجانیوز؛  احمد نوروزی بر اهمیت و حفظ شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی معاونت برون‌مرزی صدا و سیما تأکید و استفاده از لحظه لحظه آن برای انتقال پیام جمهوری اسلامی به سراسر جهان را توصیه کرد.  
 
او خاطرنشان کرد: با انتخاب حجت‌الاسلام رئیسی به ریاست جمهوری و انتخاب تیم جدید و اتخاذ سیاست «نگاه به شرق» ما هم ادامه‌دهنده این سیاست خواهیم بود و نشانه آن نیز ادامه پیگیری‌ها برای رفع موانع و مشکلات راه‌اندازی کانال سحر افغانستان است.
 
معاون برون‌مرزی رسانه ملّی بیان کرد: شبکه سحر از قدیم عامل و دلیل ایجاد شبکه‌های مختلف بوده و بر همین اساس در زمان حضور دکتر جبلی در معاونت برون مرزی تصمیم بر این شد که کانال جدید سحر افغانستان در شبکه جهانی سحر استقرار یابد.
 
نوروزی ادامه داد: صرف داشتن شبکه، آنتن و کانال مهم است اما مهم‌تر از آن استفاده از لحظه‌ها برای انتقال پیام صلح، دوستی، همدلی و نمایش قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
 
وی افزود: برگزاری این آیین از جمله کارهای خوبی است که امیدوارم سایر شبکه‌ها و ادارات کل رادیویی به تأسی از شبکه سحر اقدام به برگزاری آن کنند.
 
احمد نوروزی، معاون برون مرزی سازمان صداوسیما در پایان از همه همکارانش در معاونت  برون مرزی صداوسیما قدردانی و اظهار امیدواری کرد که بتوانند معاونت برون مرزی سازمان صدا و سیما را از معاونت های پیشرو و سرآمد در رسانه ملی تبدیل کنیم.