هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 6 بهمن 1400
ساعت 15:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 9 آبان 1400 ساعت 22:00
يكشنبه 9 آبان 1400 21:59 ساعت
2021-10-31 22:00:16
شناسه خبر : 352250
کالباس بر برای اسلایس کردن انواع محصولات پروتئینی از قبیل سوسیس و کالباس کاربرد بسیار فراوانی در سوپر پروتئینی ها و همچنین سوپرمارکت ها پیدا کرده است و میتوان اینگونه گفت که نبود آن کار برش این مواد پروتئینی فرآوری شده را دشوار و یا نا ممکن میکند.

 باید این گونه گفت که کالباسبر عضوی جدا نشدنی از فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی است و تا کنون نیز برند و مدل های متعددی از آن به کشور وارد و یا در داخل تولید شده اند. با پیشرفت تکنولوژی نیز انواع کالباس بر اعم از کالباس بر دستی و کالباس بر اتوماتیک وارد بازار شده اند که هر یک مشخصات فنی و امکانات خاصی را به خود اختصاص داده اند. همین موضوع یعنی فراوانی برندها و مدل ها و ویژگی ها و امکانات کالباسبر باعث شده تا قیمت هر یک نیز با دیگری متفاوت باشد.

کالباس بر محک

قیمت کالباس بر متاثر از برند

اگر سابقه خرید کالباس بر را داشته باشید مطمئنا اول از هر چیز این برندها هستند که نظر شما را به خود جلب میکنند. اولین عاملی که قیمت کالباس بر را تا حد زیاد و چشمگیری تحت تاثیر قرار میدهد برند آن است. بدون شک قیمت کالباس بر خارجی بالاتر از کالباس بر ایرانی است. قیمت کالباس بر خارجی در صورتی که کیفیت را فاکتور بگیریم با توجه به هزینه واردات و ارزی که صرف خرید آن میشود از کالباس بر ایرانی بالاتر است و نباید این باور در شما ایجاد شود که کیفیت باعث این تفاوت قیمتی شده است. قیمت کالباس بر در برندهای ایرانی برای افرادی که قصد ندارند هزینه زیادی را صرف کنند مطمئنا بسیار جذاب است. در میان برندهای موجود داخلی خرید کالباس بر محک از بسیاری برندها و برندهای خارجی برای خریدار جذاب تر است زیرا علاوه بر کیفیت از پشتیبانی بسیار خوبی نیز برخوردار میباشد. برای خرید کالباس بر محک با کارشناسان فروشگاه تراز محک تماس و یا خرید خود را به راحتی و به صورت اینترنتی و یا تلفنی انجام دهید.

انواع کالباس بر

نوع کالباس بر بعد از برند عاملی مهم در قیمت ها محسوب میشود. انواع کالباس بر از قبیل کالباس بر دستی و کالباس بر اتوماتیک یافت میشوند که هر یک نیز قیمت متفاوتی در بازار دارند. نوعی کالباسبر که پیش از کالباس بر اتوماتیک تولید میشد و هنوز نیز پر طرفدار است، کالباس بر دستی است. این کالباسبر از انواع کالباس بر است که با کمک دست و اپراتور میتواند برش مواد پروتئینی و سوسیس و کالباس را انجام دهد. اما از انواع کالباس بر که نوع جدیدتر نیز محسوب میشود کالباس بر اتوماتیک است که نیازی به کمک انسان نیز برای برش ندارد. کافیست کالباس را بر روی محفظه مخصوص کالباسبر قرار دهید تا به راحتی عملیات برش را به صورت خودکار انجام دهد و شما نیز به سایر امور فروشگاه رسیدگی کرده و زمانی را برای برش صرف نکنید. همین ویژگی قیمت کالباس بر اتوماتیک را نسبت به نوع دستی افزایش داده است و باید هزینه بیشتری صرف خرید آن کنید.

خرید کالباس بر

لازم است در خصوص خرید کالباس بر نکته ای را به شما یاد آور شویم تا بتوانید آگاهانه تصمیم به خرید بگیرید. برای خرید کالباس بر نیازی نیست تا هزینه زیادی را صرف و تنها به فکر نوع اتوماتیک باشید بلکه بهتر است نیاز خود را در اولویت خرید قرار دهید. اگر فروشگاه کوچکی را در اختیار دارید که تنها مشتریان محلی از شما خرید میکنند پس یک کالباس بر دستی میتواند به خوبی نیاز شما را بر طرف کند. اما اگر با مشتریان زیادی در طول روز سر و کار دارید و یا حتی کارگاهی را برای تولید و بسته بندی مواد پروتئینی در اختیار دارید پس بهتر است کالباس بر اتوماتیک را تهیه نمایید. به طور کلی برای خرید کالباس بر این نیاز شما است که تعیین میکند کدام نوع را انتخاب کنید و بیهوده هزینه زیادی را صرف نکنید.

تیغه کالباس بر

تیغه کالباس بر از عواملی تاثیر گذار بر روی قیمت آن است اما نه آن گونه که تصورش را بکنید. تاثیر تیغه کالباس بر بر روی قیمت مانند برند و دستی و اتوماتیک بودن نیست و تفاوت قیمت آن چنانی را ایجاد نخواهد کرد. بر حسب نیاز باید کالباس بر با سایز تیغه مناسب را سفارش دهید. سایز تیغه کالباس بر متغیر است و از 20 الی 22 سانت به 35 سانتی متر نیز میرسد.

کیفیت و امکانات کالباس بر

کیفیت کالباسبر چه در بخش بدنه و چه در بخش قطعات داخلی تاثیر گذاری بسیار زیادی در قیمت ها دارند. هر کالباس بر که از کیفیت بالایی برخوردار باشد با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. اینکه موتور کالباس بر در استفاده مداوم با مشکلی مواجه نشود و یا اینکه بدنه با برخورد های اجسام البته جزئی آسیب نبیند اهمیت زیادی دارد. همچنین بدنه کالباسبر باید قابلیت تمیزشوندگی خوبی نیز داشته باشد. برخی کالباس بر ها مانند یک مدل کالباس بر محک به ترازو مجهز شده است که این خود قیمت آن را تا حدی افزایش داده است. این مدل کالباس بر محک اسلایس های کالباس را بلافاصله در محفظه مخصوص، توزین میکند و کمتر کالباس بری را میتوانید بیابید که چنین امکانی برای آن تعبیه شده باشد. برای خرید کالباس بر محک آن هم با بهترین قیمت پیشنهاد ما به شما فروشگاه تراز محک ( دفتر مرکزی ترازو و باسکول محک ) است.

کالباس بر محک

کالباس بر محک

باید لقب یکی از بهترین کالباس بر های موجود در بازار ایران را به کالباس بر محک بدهیم. خرید کالباس بر محک علاوه بر اینکه کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد، پشتیبانی بسیار گسترده و خوبی را نیز برای شما فراهم میکند. بعد از خرید کالباس بر محک در صورتی که با مشکلی که احتمال رخ دادن آن بسیار نادر است مواجه شوید میتوانید با بخش پشتیبانی تماس حاصل نموده تا در کوتاه ترین زمان نسبت به رفع مشکل اقدام شود. قیمت کالباس بر محک بی رقیب است و کاملا ایده آل نسبت به کیفیت در نظر گرفته شده است. در کنار کیفیت این قیمت کالباس بر محک است که گوی سبقت را از رقبا ربوده است. کالباس بر دستی محک و کالباس بر اتوماتیک محک از دو کالباس بری هستند که توسط این شرکت تولید میشوند و هر دو نیز فروش بالایی دارند. کالباس بر دستی محک به صورت دستی برش را انجام میدهد که البته تیغه تیز و موتور پر قدرت نیاز به فشار برای برش را تا حد زیادی کاهش داده اند. کالباس بر ترازودار محک نیز گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که تمایل به توزین بعد از برش بر روی ترازو ندارند. شما با انتخاب کالباس بر ترازودار محک به راحتی میتوانید مواد پروتئینی برش خورده را توزین و سپس در اختیار مشتری قرار دهید که این کار روند رسیدگی به مشتری و حساب و کتاب را سریع و آسان خواهد کرد. این نکته را در مورد کالباس بر ترازودار محک یاد آور شویم که این نوع کالباس بر را به جز برند محک در برند دیگری نمیتوانید بیابید و به همین دلیل جزو پرفروش ترین محصولات این شرکت قرار گرفته است.

https://tarazmahak.com/