هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 30 دى 1400
ساعت 10:48
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 9 آبان 1400 ساعت 13:57
يكشنبه 9 آبان 1400 13:56 ساعت
2021-10-31 13:57:03
شناسه خبر : 352217
ایمان شمسایی با حکم محمدمهدی اسماعیلی به‌عنوان مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی این وزارتخانه منصوب شد.
ایمان شمسایی با حکم محمدمهدی اسماعیلی به‌عنوان مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی این وزارتخانه منصوب شد.
 
به گزارش رجانیوز، طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ ایمان شمسایی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی این وزارتخانه شد.
 
در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به ایمان شمسایی آمده است:
 
«جناب آقای ایمان شمسایی
 
نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزشمند جناب عالی در حوزه رسانه و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی» منصوب می‌شوید.
 
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت اصحاب رسانه و نیروی انسانی متعهد و انقلابی، در زمینه گسترش فعالیت‌های مطبوعاتی، نظارت بر فعالیت‌های مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی الکترونیک، حمایت از تشکل‌های صنفی در حوزه مطبوعات و تأمین آزادی‌های مصرح در قانون مطبوعات و انجام بهینه شرح وظایف و مأموریت‌های اداره کل موفق و مؤید باشید.
 
مزید توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»
 
فعالیت در خبرگزاری جمهوری اسلامی، روزنامه جام جم، روزنامه همشهری، مدیرمسئول و سردبیر خبرگزاری شهر، سردبیر خبرگزاری مهر، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قدس و مدیر مسئول روزنامه قدس وابسته به آستان قدس رضوی و قائم مقام خبرگزاری مهر از سوابق وی است. وی پیش از این به عنوان مشاور اموررسانه‌ای و ارتباطات رئیس و دبیر کمیته اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور فعالیت می‌کرد.