هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 3 آبان 1400
ساعت 14:21
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 3 آبان 1400 ساعت 14:18
دوشنبه 3 آبان 1400 13:56 ساعت
2021-10-25 14:18:32
شناسه خبر : 351942
کتاب «ایلیا و حیفیا» نام مجموعه‌ای از قصه‌های استراتژیک و راهبردی است که به قلم حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی به رشتۀ تألیف درآمده و در انتشارات آیین فطرت منتشر شده است.
کتاب «ایلیا و حیفیا» نام مجموعه‌ای از قصه‌های استراتژیک و راهبردی است که به قلم حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی به رشتۀ تألیف درآمده و در انتشارات آیین فطرت منتشر شده است.

به گزارش رجانیوز کتاب «ایلیا و حیفیا» نام مجموعه‌ای از قصه‌های استراتژیک و راهبردی است که به قلم حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی به رشتۀ تألیف درآمده و در انتشارات آیین فطرت منتشر شده است.

 

این مجموعه در پی بیان نحوۀ تقابل جبهۀ طاغوت با جامعۀ اسلامی است. مخاطب اصلی این مجموعه، کودکان و نوجوانان هستند که در این داستان‌ها یاد می‌گیرند دشمن برای ضربه زدن به جامعۀ‌ اسلامی چگونه اقدام می‌کند و مسلمانان در برابر آن‌ها چه برخوردهای صحیح و اشتباهی می‌توانند داشته باشند.

 

کتاب اول از این مجموعه «دزدان راز ایلیا» نام دارد که به مسئلۀ نفوذ دشمن در جامعۀ اسلامی و اختلاف‌افکنی در میان مردم مسلمان پرداخته است.

پیش از این، «دزدان راز ایلیا» به صورت گفتاری در برنامۀ لالایی خدا اجرا شده که بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته بود.

 

با توجه به شرایط کرونایی، این کتاب با روشی متفاوت رونمایی شد. حجت‌الاسلام عباسی ولدی با هماهنگی قبلی با والدین برخی از مخاطبان برنامۀ لالایی خدا، در حالی که بچه‌ها از آمدن ایشان مطلع نبودند، در خانۀ آنها حاضر شده و علاوه بر غافلگیر کردن بچه‌ها، کتاب «دزدان راز ایلیا» را به آنها هدیه داد.

 

«دزدان راز ایلیا» 92 صفحه داشته و با تصویرگری سعید صفارنژاد و ویراستاری ادبی مریم راهی، از سوی انتشارات آیین فطرت وارد بازار نشر شد.

 

انتهای پیام/

ویدیوها


1. golchin didar.mp4 | دانلود فیلم