00/8/3 - 09:23 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 351919

ماشین لباسشویی صنعتی

پاکیزگی در جوامع امروزی حاصل ماشین لباسشویی صنعتی

یکی از مشکلاتی که طی گذشته زمان راحت تر حل شد و  باعث شد که بسیار به آن وابسته شویم. مشکل نظافت و به طور اختصاصی شستشوی لباس ها بود. با به وجود آمدن لباس شویی دیگر کسی در فکرش هم رغبت نمی کند با آب سرد و گرم و دستی سراغ شستن لباس ها برود.

 

 

اما این نیاز گسترش پیدا کرد زیرا انسان ها با دو مشکل عمده مخصوصا در جاهای بزرگ مواجه شدن. اول حجم بالا و زیاد از لباس ها و پارچه های کثیف و مورد دوم بزرگ بودن برخی از پارچه ها و چیزهایی که می خواستیم شسته شوند.

این ماشین لباسشویی صنعتی در جاهایی که حجم بالایی از لباس و  پارچه دارند مورد استفاده است. مثل بیمارستان ها و رستوران ها،هتل ها و … البته فروش ماشین لباسشویی صنعتی به افرادی که می خواهند خشک شویی داشته باشند نیز صورت می گیرد. زیرا اصلی ترین ابزار کار آن ها همین ماشین لباسشویی صنعتی  است.

ماشین لباسشویی صنعتی 

ممکن است شما به دنبال جایی باشید تا بتوانید ماشین لباسشویی صنعتی را به راحتی و با قیمت مناسب بخرید. بنابراین لازم است بدانید که برای پر  چه چیزهایی دریافت می کنید که  اصلا ارزش خرید داشته  باشید. یکی از مواردی که پاسخ به این سوال می شود داد این است که ساخت ماشین لباسشویی صنعتی و همچنین تولید آن در مدل های مختلف صورت میگیرد.

تولید ماشین لباسشویی صنعتی

به کلام بهتر بر اساس نیاز خودتان سراغ ماشین لباسشویی صنعتی بروید. بعد از این که دانستید کدام مدل و با چه اندازه حجم ماشین لباس شویی راحت تر هستید سراغ مدیریت میزان مصرف بروید.

پرس اتو 

پرس اتو یکی از انواع اتو است. از زمانی که اولین اتو ها به کار گرفته شده تا به امروز انواع مختلفی از آن به بازار آمده است. کارایی این نوع اتو به نحوی است که کار کردن با آن فرد را تا حد یک اتو کار حرفه ای معرفی خواهد کرد. کار با این مدل اتو بسیار آسان است.

نحوه استفاده از پرس اتو

اولین قدم برای نصب پرس اتو انتخاب فضای مناسب برای استقرار آن است. سپس سطح صافی برای قرار دادن اتو بر روی آن را در نظر بگیرید. سعی کنید سطح انتخاب شده کاملا مسطح و تراز باشد. در مرحله بعدی قفل دسته را باز کنید. مخزن را پر از آب کنید. درجه حرارت را تنظیم کنید. در مرحله آخر دستگاه را به برق وصل کنید و بعد از گرم شدن اتو زدن لباس ها را شروع کنید.

از بین بردن چروک لباس با استفاده از اتو پرس

ابتدا لباس مورد نظر را روی صفحه پایینی پهن کنید. سپس صفحه بالایی را پایین بیاورید. به صورتی که تقریبا سه اینچ با صفحه پایینی فاصله داشته باشد. دکمه بخار را فشار دهید تا بخار پخش شود. چندین بار دکمه بخار را فشار دهید. بعد صفحه بالایی را پایین بیاورید کمی فشار دهید تا سطح زیرین هم گرم شود و گرما به لباس برسد و چین و چروک آن برطرف شود.

نحوه اتو کشی انواع البسه

اتو کشی لباس ها با پرس اتو دقیقا مانند شست و شوی آن ها نیاز به رعایت دستورالعمل مخصوص دارد. برای هر لباس باید درجه حرارت مناسب آن را انتخاب کرد. برای مثال: برای پارچه های کتانی و بافتنی نیازی به حرارت بالا و همچنین فشار زیادی نیست.

مزیت های استفاده از پرس اتو

سرعت بالا در اتو کشی

دقت بالا در اتو کشی

فشار زیادتر بخش بالایی دستگاه

تولید بخار بیشتر

خاصیت ضد رسوب و داستن فیلتر آب

داشتن صفحه دیجیتال

داشتن نمایشگر مخزن آب

صرفه جویی در زمان

عدم نیاز به خشکشویی

قابلیت قفل دسته دستگاه. این قابلیت ویژه خانواده هایی است که کودکان خردسال دارند.

مهمترین معیار در انتخاب پرس اتو چیست
از این نوع اتو در بازار با برندهای مختلف و همچنین کارایی های متفاوت یافت می شوند. برای خرید یک مدل مناسب باید ویژگی هایی مانند: نوع نیاز و شرایط خود را در نظر بگیرید.

۱: بررسی پایه های اطو پرس
یکی از مهمترین معیارها در انتخاب این مدل اتو توجه به ارتفاع و نوع پایه است. پایه اتو باید مطابق با طرز قرار گرفتن ما در هنگام اتو کشی باشد. ارتفاع آن باید مناسب قد ما باشد. البته در بسیاری از این دستگاه ها ارتفاع پایه ها قابل تنظیم است.

۲: بررسی مخزن اتو پرس خشکشویی
این نوع اتو ها همگی دارای مخزن درجه بندی شده هستند. بنا به نیاز خود می توانید اتویی با ظرفیت مخزن مشخص تهیه کنید. اگر جزء افرادی هستید که روزانه حجم بالایی از البسه را باید اتو بزنید پیشنهاد می کنیم از مدلی با ظرفیت مخزن بالا استفاده کنید.

۳: بررسی جنس کف دستگاه
کف از اجزاء بسیار مهم هر اتویی است. بهتر است اتویی را خریداری کنید که دارای کف نچسب باشد. کف نچسب فواید زیادی دارد. از جمله : امکان چسبیدن لباس و سوختن آن بسیار کم است. اگر لباس به هر دلیلی بسوزد تکه های سوخته آن به راحتی از کف جدا خواهد شد. امکان برق افتادن بر روی لباس ها تا حد زیادی پایین خواهد آمد.

۴: بررسی سیستم ضد رسوب در پرس اتو
در ساخت این مدل اتو اگر از سیستم ضد رسوب استفاده شده باشد. موجب طول عمر بالای اتو خواهد شد. حتی اگر از آب لوله کشی شهری هم در مخزن ریخته شود باز هم خبری از رسوب نخواهد بود. اثرات رسوب غالبا به شکل ذرات سفید رنگ هنگام اتو کشیدن بر روی لباس دیده خواهند شد.

۵: بررسی سیستم قطع برق خود کار در اتو پرس
این قابلیت باعث خواهد شد تا اگر اتو بیش از حد بر روی لباس بماند به صورت خودکار خاموش شود و از بروز حوادث جدی مانند آتش سوزی خودداری خواهد شد.

۶: بررسی سیستم تنظیم دما در پرس اتو
وجود این سیستم باعث می شود تا فردی که قصد استفاده از اتو را دارد. متناسب با نوع پارچه دمای آن را تنظیم کند. این کار سبب خواهد شد تا آسیب جدی به لباس در هنگام اتو زنی وارد نشود.

راه اندازی خشک کن صنعتی

مشخصات:

. خشک کن ها در 3 مدل گازی، بخاری و برقی می باشند

برای نصب کافی است که در مدل برقی فقط برق وصل شود.

بعد از وصل کردن برق دودکش پشت خشک کن را با لوله دودکش به خارج از محوطه راهنمائی کنید.

نحوه کار: لباس را در ماشین ریخته و با چرخاندن تایمر و فشار دادن استارت ایتوپ ماشین شروع به کار میکند.

نکته ۱: در پایین خشک کن لباس صنعتی دریچه ای تعبیر شده که پرزگیر دارد و هرروز باید تمیز شود

نکته ۲:در مئل بخاری با وصل کردن بخار به بالای رادیاتور و بستن

تراپ در پایین رادیاتور گرمای لازم برای خشک کردن ایجاد میشود.

نکته ۳: در مدل گازی با وصل شدن گاز اجاق را روشن کرده و با روشن شدن خشک کن اجاق روشن میشود فقط باید بسیار محتاط باشید چون اگر شعله زیاد باشد و زیاد کار کند باعث آتش گرفتن یا زرد شدن لباس ها میشود.

تولید خشک کن لباس صنعتی

اگر خشک کن لباس صنعتی می خواهید که بتواند در تمام طول روز لباس ها خشک شوند ، خشک کن های صنعتی ما بهترین انتخاب هستند. این مجموعه انتخاب خشک کن های یک نفره و دوتایی را دارد که وزن پر کردن آنها از 11 کیلوگرم تا 90 کیلوگرم است. با استفاده از این خشک کن های صنعتی می توانید دوباره 35000 ساعت خشک شدن را به پیش ببرید و از آن استفاده کنید.

خشک کن لباس صنعتی را چگونه خریداری می کنید

سایت ما متخصص کالاهای صنعتی است و طیف گسترده ای از خشک کن لباس های صنعتی را به شما ارائه می دهد. اگر خشک کردن لباس باید تمام روز انجام شود خشک کن صنعتی بسیار توصیه می شود. برای این منظور شما به ماشین آلات قدرتمند و صرفه جویی در هزینه ها ترجیحاً با مصرف انرژی اقتصادی نیاز دارید.

ماشین آلات برندهای مختلف به طور خاص برای کاربران در مقیاس بزرگ به خشک کردن لباس می پردازند، به عنوان مثال در یک شرکت خشکشویی ، صنعتی یا نظافتی نیاز به خشک کن لباس صنعتی کاملا ضروری به نظر می رسد. اینها مخصوصاً برای خشک شدن زیاد و طولانی مدت ساخته می شوند.

البته خشک کن های صنایع استواری در مدل ها و طرح های مختلف موجود است. با وزن زیاد یا کم ، خشک کن یک یا دو ، از هر نوع امکاناتی وجود دارد. از این طریق می توانید مطمئن باشید که دستگاه خشک کن لباس مناسب کار شما است یا خیر

آدرس :تهران – شهرری – کیلومتر 11 جاده ورامین – قلعه نو – شهرک صنعتی عشق آباد – کوچه پنجم – پلاک 42 

تلفن : 36695438 021 – 36695388 021

فاکس : 36695437 021

تلفن همراه : 09121230546

تلفن همراه : 09191785532